Худнемо вдома за допомогою нехитрих вправ

Боротьбу за стрункість жінки будуть вести завжди, ось тільки жінки настільки обтяжені професійними турботами про кар’єрний ріст, що забувають відвідати спортзал, щоб відновити пружність м’язів. Будемо поблажливі до них, так як фізкультурою можна займатися і вдома, а якщо знадобиться схуднути на 5-7 кілограмів, то запропонуємо нехитрий комплекс домашніх вправ.

1426838951_1Максимально корисні вправи для сідниць, але настрій ваш може швидко зникнути, якщо відразу не побачите будь-яких результатів. Вони відразу і не прийдуть, коли ви будете продовжуєте поглинати булочки і присідати все ті ж 40 разів з гантелями.

Для початку налаштуйте себе на те, що дієту доведеться дотримуватися, але перший тиждень себе сильно не стомлюйте, а переглянете раціон харчування, замінивши одні продукти іншими. Кашу манну — гречаною, а рисовий пудинг заваренною вівсянкою з курагою і родзинками.

Тепер про вправи: заняття повинні проходити тільки при хорошому настрої. Так зайві кілограми підуть швидше.

Якщо лягати на гумовий килимок так, як ніби це ваша каторга, то і результатів виявиться настільки мало, що ви кинете домашній фітнес днів через п’ять. Поки є настрій, купіть розбірні гантелі, максимальна вага яких не перевищує 16 кілограмів.

Шорти і майка, в яких ви спите в ліжку для фітнесу не підходять: купіть дихаючі речі, які будуть щільно обтягувати фігуру, а так само до них легке спортивне взуття.

Не забувайте про розминку: не розігріті перед тренуванням м’язи швидко втомляться, як і весь організм, тому комплекс вправ для схуднення починайте із звичайної ходьби на місці, але під веселу музику.

Тепер про підйом колін. Для початку не більше, ніж на 5 сантиметрів відривайте ноги від підлоги, потім все вище і вище, поки коліна не будуть торкатися до грудей. Робіть так хвилин 5, а потім ковток води і нахили. Визначте їх максимальну швидкість так, щоб ви себе почували не паровозом, а гілками верби — легко, невимушено, але в темпі польки хвилин так 7-10.

Цього цілком достатньо, щоб через місяць зважитися і порадіти за себе.