Хто такий стиліст-іміджмейкер?

Сучасні люди дуже пильно стежать за своїм зовнішнім виглядом. Саме тому послуги стилістів-іміджмейкерів є настільки затребуваними на сьогоднішній день. Ще кілька десятиліть тому навіть не було такої професії, а сьогодні до її представників люди вистоюють у чергах. Так хто ж такі стилісти-іміджмейкери?

37a1123c41c54c8fb0f164323eddb8d6Для того щоб зрозуміти, чим займається стиліст-іміджмейкер, потрібно для початку отримати загальне уявлення про стилістів. Вони, якщо говорити в загальних рисах, є художниками, полотном для яких служать люди. Стилісти роблять абсолютно нові образи, вигідно підкреслюють всі переваги і нівелюють недоліки їх клієнтів. Так, стиліст-візажист займається макіяжем, стиліст-перукар вибирає стрижку і робить зачіску, тощо. Стилісти створюють нові образи, відштовхуючись від індивідуальних рис людини (враховується колір очей і волосся, відтінок шкіри, комплекція та інші особливості). Він намагається максимально ефектно «розкрити» зовнішність клієнта і піднести її з кращих сторін. Детальніше почитати про це ви можете, например, на сайті vikabarva.com.

Що стосується стилістів-іміджмейкерів, то у своїй роботі він спирається на знання законів моди і стилю. Такий фахівець розробляє образи, які допомагають клієнтові домагатися своїх цілей. Зазвичай люди переслідують такі цілі, як знайти свою другу половинку, зробити успішну кар’єру у сфері мас-медіа, стати босом в крупній компанії і так далі. Наприклад, навіть якщо у клієнтки красиві ноги, стиліст-іміджмейкер все одно порадить їй одягнути строгий діловий костюм на нараду, а не коротку спідницю. Стиліст-іміджмейкер — відносно нова професія, представники якої грамотно поєднують два вищеописаних підходи для того, щоб не тільки ефектно «розкрити» зовнішність клієнта, а й допомогти йому домогтися поставлених цілей.

Сподіваємося, що стаття була для вас корисною і ви для себе дізналися багато нового і цікавого. Підписуйтеся на оновлення і ви будете отримувати свіжі матеріали просто на електронну пошту в числі перших!