Хто народиться у щасливих батьків?

Стать дитини майбутні батьки завжди хочуть знати, особливо тато, так як народження первістка-хлопчика — мрія майже кожного чоловіка. Чи можна планувати стать дитини? Деякі батьки вважають, що так.

78_dom-lady.ru_kak-podgotovitsya-k-beremennostiЄ у всесвітній павутині і сайти, які пропонують скористатися спеціальними програмами, які з ймовірністю до 70% відповідають на питання: «Коли варто зачати дитину, щоб на світ з’явився хлопчик / дівчинка?». У хід йде все, включаючи дні тижня, місячний календар і навіть спеціальна дієта. Можна, звичайно, і в яблучко потрапити, але сто відсотковий результат дасть УЗД прилад. Головне відправитися на дослідження у визначений термін, щоб лікар повідомив реальний результат.

Планувати стать майбутньої дитини задовго до зачаття — тішити своє самолюбство. Постарайтеся заспокоїтися або сходити на прийом до гінеколога. Лікар вам скаже, на якому місяці визначити стать дитини буде нескладно і що для цього треба зробити. А поки більше гуляйте на вулиці, дивіться веселі комедії і їжте тільки свіжі та натуральні продукти. Переглянете денний раціон, приберіть жирну їжу, яка погано перетравлюється, запасіться соковижималками і пийте соки першого віджиму.

Нетерплячі мами можуть і в інтернет залізти: гра у визначення статі дитини не менш захоплююче заняття, ніж шиття чепчиків для новонародженого, так що немає нічого страшного. Погано, коли нав’язлива думка спати не дає: тут допоможуть психологи, з якими можна розглянути ситуацію, що склалася з різних сторін.