Хромінг — новий тренд в макіяжі

Вже не раз було сказано, що натуральність — основа основ сучасних віянь, з контурінгом необхідно закінчувати. Але жінкам так і не надали якісної заміни для легкої зміни типу обличчя, а скрабінг не знайшов своїх шанувальниць. Тому, на зміну прийшов хромінг.

 

65589_0У чому сенс хромінга?

 

Можна сказати, що його суть полягає у висвітленні окремих ділянок, таким чином місця, які ви зазвичай затемнюєте, чіпати не потрібно. Самої косметики при цьому наноситься значно менше, а результати більш вражаючі.

 
Як використовувати такий тип макіяжу?

 

1. Потрібно приховати консилером розходження в кольорі між обличчям і повіками, областю під очима. При цьому, не потрібно наносити сантиметрові шари, достатньо половини краплі розтушувати на місцях, які виділяються. Також, варто тим же консилером приховати висипання та інші найменші шкірні недоліки застосовуючи точкову техніку і не забуваючи розтушовувати.
2. Наносити тон не потрібно, але при цьому необхідно зрівняти його. Відповідно, підбирається для цього ВВ-крем такого ж відтінку, як і ваша шкіра.
3. І ось, кінець процедури. Досвідчені візажисти використовують для цього легкі напівпрозорі помади дуже світлих тонів, але також можна застосовувати світлі тіні на два-три тони світліші за шкіру обличчя або СС-пудри для сяйва, також максимально світлі.

 

Зона основного покриття:

 

  • верхня частина вилиці, прямо під оком і до скроні;
  • по лінії губ, над тим місцем де зазвичай розташовується підводка, варто дотримуватися тонкої лінії;
  • перенісся.

 

Після цього, на очі можна нанести легкий тілесний смокі або стрілки, нафарбувати вії і губи, і ось, ви готові вийти у світ з ідеальною шкірою і не менш чудовим макіяжем.

Також, передбачаються і вечірні варіанти. Тоді, потрібно вибирати «хромінг» з більш блискучими і бронзовими текстурами.