Хребетна грижа і п’явки

Хребетна грижа виникає при руйнуванні міжхребцевих пластин. Це створює помітний дискомфорт при ходьбі. Хребетну грижу можна назвати сильно запущеним ступенем остеохондрозу. Ступінь процесу руйнування пластини можна визначити за ступенем зміщення диска, який в подальшому може розірвати фіброзне кільце, утворивши пульпозне ядро.

text_43Чимало фахівців вдаються також до допомоги медичних п’явок при лікуванні хребетної грижі. При укусі п’явки впорскують в організм протизапальну речовину. Треба обов’язково придбати п’явки. Цей древній метод лікування знімає набряклість і збагачує кров киснем.

Крім того, неоціненний вплив на стан хребта має лікувальна гімнастика і мануальна терапія.

Найбільш схильні до цього захворювання водії, адже велика частина їх життя проходить за кермом автомобіля, що супроводжується неправильною поставою і болем. Часто люди відкладають візит до такого фахівця, як лікар-остеопат, не замислюючись про наслідки. А в майбутньому їм може загрожувати навіть інвалідне крісло. Така проблема сама по собі не зникає. Сучасні методи обстеження можуть діагностувати це захворювання на ранніх стадіях, і сучасні лікарі призначать вам відповідне лікування.

Весь хребет умовно ділиться на три відділи — шийний, грудний і поперековий. Грижа може розвиватися в будь-якому з цих відділів, і в кожному з них мати різні симптоми.

Основні симптоми грижі хребта в поперековому відділі: ломота в гомілки і стопах, незрозумілі відчуття в області паху, раптове оніміння пальців стоп, час від часу з’являються болі в області таза, ниючі відчуття в районі попереку.

Основними симптомами грижі хребта в шийному відділі можуть бути підвищення або зниження артеріального тиску, больові відчуття в плечах, запаморочення, оніміння пальців на руках.

Симптомами грижі хребта грудного відділу є сколіоз і болю в області грудей під час глибокого вдиху.

Зараз в кожному місті з’являється все більше і більше сучасних приватних медичних центрів. Вилікувати грижу хребта може допомогти професійна остеопатія. Найефективнішим методом лікування буде видалення пульпозного ядра за допомогою лазера. Під впливом лазера наріст випаровується, іноді частково.

В сучасних поліклініках також активно застосовують електрофорез як метод корекції постави. Сьогодні це єдиний спосіб неоперативного впливу, при чому дуже ефективний. Під час процедури на хребет пацієнта впливає електрика спільно з біологічними компонентами, що веде до зменшення грижі.

Крім того, в число заходів з лікування хребетної грижі входить голковколювання, яке прийшло до нас з країн Азії і міцно зайняло своє місце в медицині. Голки вводять в активні точки, пов’язані з важливими органами людського тіла. Цей метод дає не тільки одужання, але і приглушує больові відчуття.