Хочете змінити життя? Почніть із зачіски!

Є така прикмета, що обрізаючи волосся, ми можемо впливати на свою долю. Справа в тому, що волосся, в деякому роді, є природними антенами організму. Саме вони, як стверджують деякі містики і навіть вчені, живлять нас цілющою силою. В основі цього твердження лежить навіть своя легенда. З часів зародження людства у людей не було волосся, а були німби. Коли люди були оголошені грішниками, промені космічної енергії, які оточували голову, стали тяжкі і перетворилися у волосся, яке, тим не менш, так і залишилося сполучною ланкою між людиною і небесами. Саме тому багато хто вважає, що будь-який вплив на волосся, несе певні наслідки. Щоб вони не стали негативними, слід дотримуватися кількох правил.

Модные-стрижки-2016Основне правило — це ні в якому разі не довіряти своє волосся кому завгодно. Людина, яка займається вашими волоссям, впливає на біополе. І дуже важливо щоб це був не тільки хороший фахівець, але і людина з позитивною енергетикою.

Наступне правило говорить: «Ні в якому разі не підстригайте волосся самостійно!». Крім того, що ви зіпсуєте зачіску, дуже складно буде виправити і наслідки.

Ще одна догма полягає в тому, що зачіскою повинна займатися людина однієї з вами статі. Згадайте біблійну історію про те, що Самсона погубила саме особа протилежної статі, зрізавши його кучері.

Якщо ви хочете швидше відростити волосся, то стригтися найкраще в повний місяць. Слов’янські волхви вважали, що від захворювань кращим засобом є легка стрижка. Вона прибирає з кінчиків волосся негативну енергію. Ні в якому разі не можна стригтися в 9, 15, 23 і 29 дні місячного календаря.

Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам прийняти правильне рішення. Якщо це так, то просимо поділитися нею зі своїми друзями та знайомими у соціальних мережах, адже їм теж можуть пригодитися ці поради.