Хна чи фарба: що корисніше? Частина 2

Які переваги хни перед фарбою, запитаєте ви? Адже вона викликає стільки труднощів при змивання… Поспішаємо вас порадувати, дорогі жінки, достоїнств у хни набагато більше, ніж видимих недоліків.

okrashivanie-hnoj-v-ryzhij-cvet-4Хна, як відомо, натуральний барвник. Вона не псує волосся, а лише покращує його, надаючи вашому волоссю здоровий блиск і силу. Так, можливо, фарбуватися доведеться не рідше ніж фарбою, але це не просто процес фарбування, але і якісна маска для волосся.

Наше волосся має пористу структуру. Коли ми висвітлюємо або занадто часто фарбуємося волосся, пігмент йде з волосся, лусочки відкриваються, в результаті ми отримуємо тьмяні і ламкі пасма.

Хна наповнює порожні ніші, саме тому і з’являється такий яскравий блиск.

У хни не такий багатий вибір відтінків, скажуть деякі. Зовсім ні! По-перше, існує як червона, коричнева, так і чисто руда хна, а по-друге, змішуванням в різних пропорціях хни і басми ви досягнете будь-якого потрібного вам рудого відтінку – від пшеничного до мідного.

Ну, і нарешті, покупка хни стане великою радістю для вашого гаманця: це дуже економічний спосіб перетворення у справжню красуню.