Хна чи фарба: що корисніше? Частина 1

У гонитві за яскравістю та красою жінки втрачають здоров’я свого волосся. У статті просто і доступно розповідається, як за допомогою хни можна добитися чудового кольору і шикарної шевелюри.

1108w_4Блискуче на сонці вогненно-руде волосся. Любительок цього насиченого відтінку набереться чимало. Однак, багато милих жінок в процесі прилучення до племені рудоволосих стикаються з низкою труднощів. І ось одна з таких проблем: яскравий з початку колір через пару тижнів стає тьмяним і непримітним.

Це – особливість всіх рудих відтінків. Якщо холодні тони «тримаються» на волоссі кілька місяців, то рудоволосим красуням доводиться фарбуватися набагато частіше. А це, в свою чергу, відбивається на здоров’ї волосся.

Найприкріше полягає в тому, що яку б професійну фарбу ви не вибрали, результат буде один і той же. Ясна річ, така ситуація багатьох жінок не влаштовує. І вони скористалися альтернативним варіантом: фарбуванням волосся хною.

Колись, хна була досить популярною засобом і ледь не єдиним способом перетворитися в рудоволосу амазонку. Потім, з появою імпортних фарб, популярність натурального барвника зникла. Але з прилавків хна не зникла.