Хлопчик чи дівчинка?

Радість в сім’ю дитина принесе незалежно від статі, проте матусі прагнуть краще підготуватися до появи малюка, придбати все необхідне.

800x618_0x59f91261_20596119441381418349Та й родичі все частіше запитують, для кого купувати дрібнички — для сина чи доньки. І абсолютно зрозуміло, чому батькам так хочеться знати заздалегідь, хто народиться: хлопчик чи дівчинка.

Наші ж предки користувалися старовинними прикметами. Адже раніше не можна було так швидко і просто придбати всі потрібні речі для малюка, людям доводилося спостерігати, щоб не помилитися. І поступово виробилися ознаки, які дозволили розпізнавати стать майбутньої дитини і навіть визначати двійню на ранніх термінах.

Визначення статі дитини по животу і грудях

Під час вагітності живіт росте, а груди наливаються. Саме ці частини тіла найбільше змінюються, і прикмет, з ними пов’язаних, в народі чимало. Ось найвідоміші з них:

 

  • смужка на животі з’являється у всіх вагітних: якщо її видно тільки нижче пупка — значить, жінка чекає дівчинку, якщо проходить через весь живіт — хлопчика;
  • розташування живота: якщо він гострий і розташований низько — варто чекати сина, якщо високий і круглий — доньки;
  • форма грудей у вагітної міняється — це до дочки, залишається колишньою — до сина;
  • якщо у вагітної потемніли соски під час виношування — це, згідно з народними прикметами, свідчить про те, що буде син.

Донька чи син: дивимося на самопочуття

У народі вважалося, що дівчинка забирає красу матері, але після пологів зовнішність породіллі швидко відновлюється.

Майбутній син, навпаки, дозволяє виглядати особливо красивою весь термін виношування. Звідси і прикмета: якщо жінка всю вагітність сяє, шкіра розгладжується, світиться, волосся стає блискучим і здоровими — буде син. Якщо ж навпаки — дочка.

Зайві волоски на тілі, які з’являються там, де їх раніше не було, підвищений апетит, тяга до м’ясних страв, а також холодні ступні, судоми і набряки ніг — провісники народження хлопчика.

Токсикоз, особливо на ранніх термінах, а також тяга до солодощів — ознаки, що ви вагітні дівчинкою.

Стать дитини не завжди можна з точністю дізнатися навіть на УЗД. Тому, якщо ви чекаєте малюка і ще не знаєте відповіді на потаємне питання, прислухайтеся до досвіду предків. Гарантії, що прикмети точні, ніякої, але все одно цікаво, чи не так?