Хімічний пілінг в домашніх умовах

Догляд за шкірою став невід’ємною процедурою для кожної сучасної жінки. Пілінг є основою такої процедури. Не всі можуть собі дозволити похід в салон, але можна зробити хімічний пілінг в домашніх умовах. Звичайно ж, вплив домашнього пілінгу буде значно слабкішим, але якщо проводити цю процедуру регулярно, то можна досягти дуже хороших результатів. У чому полягає сенс пілінгу взагалі?

ximicheskij-piling-lica-v-domashnix-usloviyaxПілінг — це відлущування відмерлих клітин верхнього шару епідермісу, що сприяє оновленню клітин і швидкому виробленню еластину і колагену. Шкіра при цьому стає більш гладкою та еластичною. Для того, що б зробити хімічний пілінг в домашніх умовах, потрібно приготувати суміш для цього самого пілінгу.

Візьмемо невелику ємність, бажано з керамічним покриттям і приготуємо в ній суміш.

Для цього нам буде потрібно:

 

  • 30 мілілітрів гліцерину;
  • дві столові ложки перекису водню або 2 таблетки гідропериту;
  • 10 мілілітрів нашатирного спирту;
  • 10 мілілітрів борної кислоти;
  • 30 мілілітрів камфорного спирту.

У суміш додаємо невелику кількість натертого на тертці туалетного мила, змішуємо все до отримання кремоподібної маси, попередньо приготуємо одну ампулу десяти процентного хлористого кальцію. Отриману масу нанесемо на шкіру обличчя, а після того як суміш підсохне, змиємо все розчином хлористого кальцію. Потім потрібно сполоснути обличчя теплою водою. Шкіру висушити м’якою серветкою і можна злегка припудрити.

Процедуру не бажано проводити, якщо на шкірі є вогнища запалення і гнійники. Хімічний пілінг в домашніх умовах не бажано робити в жарку пору року, щоб уникнути ультрафіолетового опромінення. Також можна провести пілінг за допомогою ягід або фруктів. Але тільки обов’язково кислих сортів. Наприклад: ягоди смородини чорної, журавлина, грейпфрут або кислі сорти винограду.

Хімічний пілінг в домашніх умовах, дає можливість освіжити шкіру, позбавити від закупорювання пор, попередити процес старіння. І навіть зменшити кількість небажаних зморшок. Особливо він показаний для власників жирного типу шкіри, або шкіри схильної до вугрового висипу. Не забувайте виконувати умови проведення пілінгу, а після його проведення користуйтеся кремом з УФ-фільтром.