Хімчистка килимів: особливості та засоби

Окрасою будь-якого приміщення є килим. Він допомагає створити затишок і тепло в приміщенні. Але з якого матеріалу (натурального або штучного) він би не був, його поверхня потребує регулярного чищення. Особливо це стосується світлих підлогових покриттів. Мазкі килими потребують спеціального чищення.

hinchistka-kovrov-1Хімчистка килимів

Вірний спосіб позбутися від забруднень на килимових покриттях — це здати килим в хімчистку. Спеціальні засоби і технології роблять можливим неможливе. Будь-які плями при високих температурах і за допомогою хімічних складів — зникають. Тому химчистка ковров сьогодні така популярна послуга.

Використовувані засоби

Залежно від того, який вид підлогового покриття у вас (натуральний або синтетичний килим) і вибирають вид чищення (сухий або вологий), а також засоби для чищення. Це можуть бути:

  • Шампуні і мильні розчини для миття килимів. Це найпопулярніші засоби, що використовуються для оновлення зовнішнього вигляду килимів і при виведенні дрібних плям. Випускають ці засоби в різній консистенції.
  • Порошки для догляду за килимами. Застосовуються для чищення килимів і килимових покриттів. Дрібні гранули здатні вбирати в себе дрібні забруднення, освіжати їх, прибираючи неприємний запах. Застосовуються порошки як при сухому прибиранні (прибираються пилососом), так і при вологому (розбавляються водою).
  • Активні піни для чищення. Це хороші засоби для прибирання, що прекрасно піняться. Піна, що наноситься на килим виводить з килимів пил і бруд. Застосовується як при сухому чищенні, так і при митті килима.
  • Спреї. Популярні чистячі засоби, які здатні швидко виводити плями. Наносять концентрат тільки в локальні місця забруднень на килимах.
  • Спеціальні шампуні для миючих пилососів. Ці спеціально розроблені для автоматичного механізму засоби використовують тільки при митті килимів миючим пилососом.

Чищення килимів — робота для професіоналів

Чищення килима — справа досить клопітка, що віднімає багато сил, коштів і часу. Тому в даному питанні варто довіритися професіоналам. Для цього потрібно звернутися в хімчистку або фірму, що спеціалізується на чищенні килимів. Як правило, така компанія має всі самі новітні засоби і технології по виведенню стійких забруднень.