Харчування жінки після 50

Є велика різниця між організмом жінки і чоловіка. З віком у жінок знижується швидкість обмінних процесів. Вчені стверджують, що з кожним роком відсоток витрати енергії у жінок становить близько трьох відсотків. Дані цифри говорять про те, що якщо жінка не буде змінювати режим і обсяг споживання їжі, то щороку вона буде отримувати по десять кілограмів зайвої ваги.

dieta50До сповільнення процесу метаболізму причетний рівень естрогену, який з віком має властивість знижуватися. Все це призводить до збільшення ваги і такого захворювання як остеопороз. Харчування жінки після 50 років має бути переглянуто.

В першу чергу, потрібно знизити калорійність споживаних продуктів. Також в добу можна вживати тільки близько 40 грамів жиру.

Не потрібно довіряти різним дієтам, які обіцяють швидку втрату ваги. Від них варто відмовитися. Дані дієти можуть не тільки позбавити вас жиру, але і позбавити ваш організм корисних речовин, наприклад, білка, який є незамінним матеріалом для формування м’язів.

Споживання солі також необхідно знизити, також як і кави та чаю. Для пиття можна використовувати чисту воду.

Алкоголь і куріння знаходяться під суворою забороною. Вони провокують хвороби.

Здорове харчування для жінок після 50 полягає у вживанні продуктів, з великим вмістом кальцію. У цьому віці організм гостро потребує його, тому, що з віком кісткова тканина має властивість слабшати. Багато кальцію містять молочні продукти: нежирний кисломолочний сир, а також вершки та різного роду кисломолочні продукти. Потрібно пильну увагу направити на такі продукти як листова ріпа, салат і капуста. Риба також дуже корисна для жінок після 50 років. Особливо багата кальцієм сардина та інші лососеві породи риб.

Сіль потрібно практично прибрати з раціону. Її можна частково замінювати часником або травами. Сіль сприяє вимиванню кальцію з кісток, а це загрожує різними неприємними наслідками.

Слідкуйте за своїм харчуванням і будьте здорові!