Харчування жінки після 35 років

Після тридцяти років тіло жінки починає втрачати м’язову масу і разом з тим набирати зайві кілограми. Всі ці дії взаємопов’язані між собою, так як енергія, необхідна для життєдіяльності, визначається відповідним обсягом маси м’язів. Після 35 років метаболічні процеси сповільнюються. Наприклад, якщо жінка втрачає близько півтора кілограма м’язової маси, її організм відповідно спалює на п’ятдесят калорій менше, і її вага збільшується. Ці не витрачені 50 калорій відкладаються у вигляді жиру.

dieta11[101566](300x199)Таким чином, буквально за рік жінка може набрати до п’яти кілограмів зайвої ваги.

Який же вихід з даної ситуації? Перш за все, потрібно налагодити харчування жінки після 35 років. Необхідно придбати вагу, а також почати тренування, які допоможу відновити нормальний обсяг м’язової маси. Поступово м’язи почнуть рости. Інтенсивність тренувань повинна бути не менше двох — трьох занять на тиждень.

В даний період силові навантаження є пріоритетними. Метаболізм значно прискоритися від декількох годин таких навантажень в тиждень.

Як правило, до 35 років багато жінок вже є мамами. І більшість ніяк не можуть позбутися від зайвих кілограмів після вагітності. Якщо ж відразу після пологів не почати тренування, можна значно знизити ризик набору зайвої ваги в майбутньому.

Також дуже важливим аспектом харчування жінки після 35 є налагодження повноцінного збалансованого харчування. Треба якомога частіше використовувати в їжу фрукти, рибу, курку, цільнозернові продукти. В першу чергу, для того щоб не переїдати, потрібно виключити чинники стресу.

Вчені вважають, що найголовнішою проблемою жінок після 35 років є постійне відчуття тривоги, відчуття того, що у них не вистачить сил впоратися з обов’язками і проблемами.

Позбавтеся від цього і будьте щасливі і красиві!