Харчування в першому триместрі вагітності

Яким же має бути харчування в першому триместрі вагітності. До народження дитини жінка завжди повинна готуватися заздалегідь. Ще в період планування вона повинна приймати вітаміни, мінерали, а також різні мікроелементи.

pitanie_v_pervom_trimestre_beremennostiВ даний період варто повністю відмовитися від вживання алкоголю. Не варто повністю відмовлятися від їжі, якщо відчули нудоту. Вона, як правило, є симптомом токсикозу, який зазвичай проявляється в перші два місяці.

Першим правилом харчування в першому триместрі є те, що їжа не повинна бути гарячою, також необхідно приймати їжу маленькими порціями, але часто. Головне, щоб цей процес приносив вам задоволення.

Якщо у вас з’являються будь-які особливі переваги в цей період (тягне на солоне або кисле), то не потрібно стримувати себе. Такі продукти, можуть дуже сприятливо позначитися на вашому апетиті.

Також слід, їсти фрукти і овочі в достатній кількості. Однак, повторимося, все повинно бути в задоволення. Якщо вам не хочеться їсти капусту — не їжте її, якщо ви не можете дивитися на морквяний сік, то не варто вливати його в себе літрами, тим більше, що велика кількість каротину не піде на користь дитині.

Обов’язковим є вживання білкових продуктів, таких як м’ясо та риба. У них містяться амінокислоти, корисні для розвитку малюка.

Молочні продукти містять велику кількість кальцію. Він допомагає формувати скелет дитини.

Шкода можуть принести жирні і смажені страви — від них слід відмовитися.

Корисне вживання свіжих соків, компотів, морсів, а також негазованої мінеральної води. У першому триместрі не потрібно обмежувати споживання рідини. Кава негативно діє на серце дитини, вона також збільшує навантаження на сечовий міхур, тим самим посилюючи зневоднення.