Харчування після пологів

Зберегти правильне харчування після пологів дуже важливо. Все, що їсть мати, потрапляє дитині разом з її молоком. На стан дитини різні продукти мають різний вплив. Деякі з них можуть викликати вкрай негативну реакцію. Так, є продукти, які можуть викликати алергічні реакції або коліки у малюка.

1(1562)Всі продукти формують смак материнського молока, смак якого може дуже не сподобатися дитині. Доведено, що на нервову систему дитини впливає їжа, споживана матір’ю. Перша їжа заселяє мікрофлору кишечника маленької людини.

Правильне харчування після пологів дуже важливе не тільки для дитини, але і для здоров’я самої жінки, організм якої виснажений вагітністю і важкими пологами.

Ну і, звичайно ж, за час вагітності ви напевно набрали пару зайвих кілограмів, від яких не проти позбутися. А це легко буде зробити за допомогою повноцінного, правильно та збалансованого харчування.

Отже, яким же чином повинна харчуватися жінка, яка щойно народила дитину?

У перші три дні після пологів потрібно харчуватися дуже обережно, ніби-то б ви виходите із строго голодування.

Для того, щоб не обтяжувати ніжний шлунково-кишковий тракт малюка, потрібно починати прийом дуже легкої їжі, так як вже з перших днів життя у дитини запускається механізм роботи кишечника.

Пити потрібно в достатній кількості. Для цього підійдуть чай, всілякі трав’яні настої. Якщо після пологів вам були накладені шви, потрібно пити курячий бульйон, він допоможе швидкому загоєнню ран. Формуванню стільця також допоможе не вживання в їжу твердої їжі.

Через три дні, можна вводити більш серйозну поживу. Так в раціон можна включити каші, найкраще підійде вівсяна каша, також можна їсти гречану або пшеничну кашу.

Будьте здорові!