Харчування після 40

Раціон після 40 має містити продукти, які здатні не тільки насичувати, але і піднімати настрій. Психологи відносять даний вік до кризового і тому радить вживати продукти, які здатні вберегти від перепадів настрою і депресії. Серотонін — це гормон гарного настрою. Він міститься в деяких продуктах у великих кількостях.

Диета-для-женщин-старше-40-и-50-летХарчування після 40

На сніданок слід віддати перевагу вівсянці з горішками і бананами. Такий сніданок принесе користь не тільки у психологічному плані, але і поліпшить роботу серцево — судинної системи.

Після 40 років підвищується ризик виникнення онкологічних і хронічних захворювань. Ці обставини слід враховувати при виборі продуктів для повсякденного харчування.

Захистити від раку і хвороб судин допоможуть продукти, які містять багато антиоксидантів і вітамінів: свіжа зелень, помідори, авокадо, бобові, ягоди, яскраві фрукти та овочі.

Про обіди зі смаженою картоплею, жирним м’ясом, тортиками і тістечками слід забути назавжди. Якщо вам дуже захочеться себе побалувати, то зробити це можна на свято, а потім зробити розвантажувальний день.

Після 40 років травна система уповільнює роботу. Саме тому можуть виникнути проблеми, якщо ви працюєте до пізнього часу і пізно лягаєте спати. При такому харчуванні можливі виникнення захворювань кишечника та шлунка. Також ви будете погано спати. Щоб уникнути таких проблем слід на роботі влаштовувати собі полуденок.

Для такої ранньої вечері можна приготувати собі зернові хлібці з яблуком і сиром. Таким чином, ви допоможете роботі кишечника і внесете в організм додаткову порцію мінералів і вітамінів. Прийшовши додому можна поласувати рибкою, яка не містить великої кількості калорій, але насичена кислотами Омега-3 і фосфором.

Харчуйтеся правильно!