Харчування під час вагітності по тижнях

Як правило, багато жінок намагаються почати нове життя з понеділка, зайнятися своїм здоров’ям, сісти на дієту і виконувати фізичні вправи. Але ті чи інші причини завжди заважають нам зробити це.

Без названия (6)Вагітність є найсприятливішим періодом, для того, щоб всерйоз почати ставитися до власного здоров’я. Наприклад, ви планували кинути палити, але вам не вдавалося знайти в собі сили для того, щоб зробити перший крок. Тепер же вам доведеться відмовитися від цієї згубної звички заради здоров’я майбутнього малюка. Або ж вам хотілося побільше перебувати на свіжому повітрі. Тепер це стане не просто вашою примхою, а необхідністю. Ви хотіли ходити пішки. Тепер ви можете приступити і до цього заняття, прогулюючись неспішним кроком по найближчих паркових територіях і скверах.

Також не зайвим буде розробити раціон харчування під час вагітності по тижнях.

Отже, перший і другий тижні. В першу чергу потрібно відмовитися від фаст-фуду та морозива. Потрібно споживати якомога більше фолієвої кислоти. Ця речовина у великій кількості міститься в зеленому листовому салаті. Потрібно відмовитися від жирної і смаженої їжі.

Третій тиждень. У цей період потрібно збільшити споживання кальцію. Це можна зробити за рахунок вживання молочних продуктів, броколі і зелених овочів. Пильну увагу слід приділити вживанню індички, яєць, мигдалю, шпинату, моркви і горіхів. Вони містять багато корисних для малюка цинку і марганцю.

Четвертий тиждень. Харчування під час вагітності по тижнях — це не тільки вживання в їжу корисних для матері та дитини продуктів, але і одночасно відмова від продуктів, які можуть завдати шкоди здоров’ю малюка. На четвертому тижні краще повністю відмовитися від вживання кави.

П’ятий — вісімнадцятий тижні. Протягом цього періоду часу багато вагітних жінок відчувають токсикоз, в зв’язку з цим, потрібно обмежити споживання бобових і соєвих продуктів, натомість вживати м’ясні продукти і яйця.

Харчування на дев’ятнадцятому тижні вагітності і до двадцять сьомого тижня. Тут є можливість виникнення печії, в зв’язку з цим, варто відмовитися від газованих і жирних продуктів.

Двадцять восьмий — сороковий тижні. В даний період вагітності дитині потрібна велика кількість кальцію і заліза. Рекомендується вживання продуктів, з високим вмістом цих речовин.