Харчування під час вагітності: меню

Для того щоб організувати харчування для вагітної жінки потрібно чимало часу. Також варто враховувати, що на ранніх термінах апетит практично відсутній через токсикоз. А на заключних термінах вагітності проблема зворотна, доводиться докладати не малі зусилля для боротьби з апетитом, для того, щоб скинути зайву вагу. З урахуванням всіх цих особливостей, раціон харчування вагітної жінки повинен включати повний набір вітамінів і мінералів.

Pretty pregnant woman eating vegetable salad.

Переглянувши деякі рекомендації харчування під час вагітності, можна засумувати. Більшість дієтологів практично всі смачні продукти виключають. Вони рекомендують вагітним жінкам задовольнятися лише тільки кашами, і знежиреним сиром.

Однак слід усвідомити для себе таку істину, що для вагітної жінки є ряд продуктів, які корисні їй і дитині, що знаходиться в утробі, а є продукти, які не розраховані на постійне вживання під час вагітності. Майбутнім мамам не можна вживати спиртні напої, каву, гострі страви і сильно смажені і жирні.

Так яким же має бути харчування вагітної жінки? Існує величезна безліч продуктів, які можуть бути корисні не тільки для матері, але і для дитини, просто потрібно правильно навчитися їх готувати.

Які продукти знаходяться під забороною? В першу чергу, це вино і кава. Дані продукти значно підвищують артеріальний тиск, а це небажано для вагітної жінки.

Також пиво і різні консервовані та квашені продукти дають додаткове навантаження на нирки, які і так працюють за двох.

Що стосується алкоголю в загальному, він може негативно вплинути на формування систем і органів дитини. Жирні і смажені продукти обтяжують роботу печінки і жовчного міхура, що також небажано для вагітної жінки.