Харчування під час тренувань для схуднення

Харчування під час тренувань для схуднення є дуже важливим і вимагає ретельного підходу. Як правило, фізичні вправи пов’язані з великою втратою рідини. Виділення поту, говорить про те, що ви багато займаєтеся, однак це може спричинити зневоднення організму. Зневоднення призводить до погіршення загального стану, з’являється слабкість, і нездужання, яке може привести до неприємних наслідків, наприклад отримання будь-якого роду травм.

timthumbДля того, щоб уникнути таких проблем, потрібно в достатній кількості задовольняти потребу організму в рідині водою або спеціальними ізотонічними напоями. Вони допомагають організму швидко відновити водний баланс, який порушується під час інтенсивних фізичних навантажень, шляхом виділення поту. Також потрібно сказати, що вони служать прекрасним джерелом вуглеводів. Які повертають витрачену енергію, а також в них міститься достатня кількість натрію, у вигляді солі. А, як відомо, сіль допомагає вбирати рідину організму. Ці напої зовсім необов’язково купувати готовими в магазині, їх можна легко приготувати самостійно.

Для цього вам знадобитися цього лише півлітра негазованої мінеральної води і півлітра свіжого яблучного або апельсинового соку, а також щіпка солі.

Ці напої є невід’ємною складовою харчування під час тренувань для схуднення.

Якщо ваша вага становить приблизно сімдесят кілограмів, а ви тренуєтеся щодня по одній годині, втрачаючи при цьому близько одного кілограма ваги, то вам слід випивати в день півтори літри звичайної води або ж ізотонічного напою.

Для того, щоб дізнатися скільки саме вашому організму потрібно води, потрібно обов’язково зважуватися до і після тренування. Найкраще для таких цілей підійдуть цифрові ваги, так як вони дають найбільш точні свідчення.

Щоб дізнатися точну кількість втраченої після заняття рідини, потрібно відняти вагу після тренування від ваги до тренування, потім, отриманий результат помножити на 1,5. В кінцевому підсумку, ви отримаєте цифру рівну кількості рідини, яку необхідно випити після закінчення тренування.