Харчування і спорт

Заняття спортом не дадуть бажаних результатів без здорового і правильного харчування. Харчування і спорт це головні кроки до здорового способу життя.

Питание при занятиях спортомХарчування і спорт

Багато вже засвоїли одну просту істину, що однієї дієти недостатньо для отримання бажаної фігури. А ось в поєднанні із фізичними навантаженнями результат не змусить себе чекати. Слід пам’ятати, що при збільшенні фізичних навантажень слід і збільшити споживання калорій.

Якщо ви регулярно займаєтеся спортом, то вам просто необхідно споживання вуглеводів і білків. Постачальниками білка в організм послужать: гриби, квасоля, молочні продукти, риба і м’ясо. Вуглеводи: макарони з твердих сортів пшениці, картопля, буряк, виноград, яблука і сухофрукти.

Якщо ви тільки починаєте займатися спортом, то не слід думати, що ви швидше схуднете, якщо не будете їсти після тренувань. Після тренувань вам просто необхідно заповнити витрачену енергію.

Помилкою є думка, що якщо ви не будете пити під час тренувань, то процес схуднення піде швидше. Це не так! Пити слід обов’язково до, під час і після тренування. В іншому випадку ви можете довести організм до зневоднення. Під час тренування слід випивати до двох склянок води. Пити слід маленькими ковтками. А ось після тренування буде чудово випити гарячий чай або свіжовичавлений сік.

Якщо ви не можете займатися важкими фізичними навантаженнями, то можна зайнятися йогою. Даний вид спорту допоможе вам не тільки привести в порядок фігуру, але і знайти душевну рівновагу.

У будь-якому випадку, якщо ви зробили вибір на користь здорового харчування і занять спортом, то ви на вірному шляху.

Якщо ви ще в роздумах, то не слід відкладати на завтра. Здоров’я і молодість не чекатимуть! А для прекрасного зовнішнього вигляду і гарного настрою потрібно всього тридцять хвилин в день!