Харчування для здорової шкіри

Хочете покращити свою зовнішність і зменшити появу мімічних та інших зморшок? Тоді необов’язково йти в косметичний відділ, прямуємо в супермаркет на пошук продуктів, які допоможуть нам отримати здорову шкіру. Вони незамінні! 

Рисунок1Незважаючи на те що безсумнівно чистота і зволоженість шкіри безпосередньо залежать від догляду за нею, також важливим є і правильне харчування для здорової шкіри, це вам підтвердить будь-який лікар-дерматолог. На щастя більшість товарів, про які ми розповімо нижче, широко поширені, приємні на смак і недорогі.

Отже, ось ці продукти, які допоможуть зробити шкіру здоровою: апельсини — королі вітаміну С! А ви знали, що багато дорогих кремів по догляду за шкірою включають в себе вітамін С як основний компонент?

А все з однієї причини, вітамін С є потужним антиоксидантом, що зменшує пошкодження, викликані «зрадницькими» вільними радикалами, які руйнують колаген та еластин нашої шкіри. Причому крім зменшення можливості пошкоджень, він покращує відновлення вже отриманого пошкодження. В якості джерела вітаміну С, ми також можемо віддати перевагу грейпфрутам і мандаринам. Вони чудові!

Ми всі знаємо, що горіхи — чудове джерело білків, тому їх використовують практично в кожній дієті. Чи знаєте ви, що вживаючи жменю горіхів в день, ви зможете знизити негативний ефект від впливу сонячного випромінювання?

А все завдяки вітаміну Е, якими так багаті горіхи, це інший потужний антиоксидант, який ще й допомагає у відновленні вологості шкіри (при цьому шкіра виглядає молодшою). Таким чином, краще вибрати для додавання в раціон мигдаль, фундук або інші горіхи.

Морква багата вітаміном А, який крім відновлення зору сприяє відновленню тканин шкіри.

А тому його дефіцит може призвести до видимих змін шкіри обличчя, таким як сухість та лущення. Коротше кажучи, вигляд буде постарілий! Інші багаті вітаміном А продукти: диня, шпинат і червоний перець.