Харчування для плоского живота

Для того щоб ваша фігура була в нормі, потрібно не тільки займатися фізичними вправами, важливо також дотримуватися харчування для плоского живота. Потрібно пильну увагу звернути на зміст достатньої кількості клітковини в раціоні. Вона повинна бути максимальною.

0-37-300x207Тим більше в кінці літа і до пізньої осені ми в основному забезпечені продуктами, які у великій кількості містять клітковину. На сніданок корисно вживати вівсяну кашу з фруктами, на обід і вечерю можна поласувати порцією рису або макаронів з овочами. У проміжках між основними прийомами їжі можна перекушувати яблуком або персиком. Не варто в якості заправки до овочів використовувати майонез, а також не потрібно присипати сиром макарони або топити їх у вершковому маслі. Достатнім буде заправка у вигляді ложки оливкової або рослинної олії.

Ось основні нехитрі принципи, складові правильне харчування для плоского живота.

Потрібно сказати про те, що секрет клітковини криється в тому, що поживна цінність її дуже мала, проте організм отримує відчуття ситості на тривалий період часу. Також клітковина потрібна для правильного травлення. Як довели вчені клітковина перешкоджає виникненню таки страшних хвороб як рак кишечника і виразка шлунка. Завдяки клітковині, ви отримаєте здоровий колір обличчя і рівну шкіру.

Дієта для плоского живота включає в себе ряд заходів: це правильне харчування і фізичне навантаження на проблемну зону.

Що стосується харчування, тут немає різких протипоказань. Однак все потрібно вживати в міру. Прийом їжі потрібно здійснювати регулярно, з проміжком близько чотирьох годин. Потрібно дотримуватися питного режиму. Можна вживати воду та зелений чай.

Салати можна їсти з кожним прийомом їжі. Як перекус слід вживати свіжі фрукти і овочі. Велику увагу слід приділяти цитрусовим, таким як грейпфрут, апельсин, також можна їсти будь-яку зелень.