Харчування для набору м’язової маси

Як саме сформувати правильне харчування для набору м’язової маси? Потрібно пам’ятати про те, що здорове тіло — це не тільки посилені фізичні тренування, але і правильне повноцінне харчування.

pitanie_dlya_bodibilderov_484522Одним з найважливіших складових харчування для набору м’язової маси є яєчні білки. У добу необхідно вживати від трьох до десяти яєць, з них тільки від одного до трьох разом з жовтками, інші ж тільки білки.

Якщо ваш організм нормально засвоює молоко, можна випивати в день близько 1 л молока. Білки, що містяться в молоці, благотворно позначаються на зростанні м’язової маси. Також варто звернути пильну увагу на інші молочні продукти, такі як кефір та кисломолочний сир . В нежирному сирі міститься близько 18 грамів білка на сто грам сиру.

Ще одним незамінним будівельним матеріалом для м’язів є білки, що знаходяться в рибі та м’ясі. Потрібно використовувати тільки нежирні сорти м’яса, такі як яловичина, м’ясо кальмара або індичка.

Фрукти також сприяють розвитку м’язової маси. Вони допомагають збільшити витривалість організму і містять велику кількість вітамінів і мінеральних речовин. Фрукти — це джерело вуглеводів. Після вживання основної їжі, можна вживати також фрукти, такі як персики, банани, сливи, груші або яблука.

На роботу або навчання можна брати з собою різні фрукти, вони допоможуть підтримати організм між прийомами їжі. Після тренування ж фрукти корисні для відновлення витрачених сил.

Вуглеводи є найважливішим джерелом енергії. Вони вкрай необхідні. Без достатнього їхнього вживання організм людини не стане нарощувати м’язову масу, а навпаки почне спалювати білки. З іншого ж боку надмірне споживання вуглеводів, провокує утворення жирових відкладень. Наприклад, в тих випадках, коли людина багато вживає в їжу солодощів.

Тому дуже важливо стежити якого роду вуглеводи ви вживаєте. Для спортсменів правильним джерелом вуглеводів є такі продукти як вівсянка, рис, гречка і фрукти.