Харчування для міцних нігтів

У раціон харчування для міцних нігтів входять безліч складових. Так, наприклад, основу складають білки. Вони є основним будівельним матеріалом для нігтів. Тому нормальний ріст і стан нігтів безпосередньо залежить від кількості, що надходить в організм білка. У процесі травлення білки розкладаються і утворюють певного роду амінокислоти, які стоять в основі будівництва не тільки нігтів, але і волосся і зубів.

b201d64645a273ffe9c358434000484bПотрібно відзначити, що якщо ви інтенсивно займаєтеся спортом і фітнесом, то вам просто необхідно вживати в їжу білкові продукти відразу ж після тренування. Це потрібно робити негайно, для того, щоб поповнити запаси білка, витрачені під час занять. Найбільшим вмістом білка славляться такі продукти як м’ясо, риба, а також яйця і всі види бобових.

У харчування для міцних нігтів включені також вітаміни. Як відомо, вітамін А є найнеобхіднішим для зростання нігтів. В організмі людини вітамін А утворюється з такої речовини як каротин. Ним багаті всі червоні овочі, такі як морква, гарбуз або томати. Найбільший ефект від них організм отримує в поєднанні з рослинними жирами або сметаною. Для того, щоб поліпшити стан нігтів, потрібно обов’язково включити в свій раціон гарячі страви з моркви і гарбуза, приправлені олією.

Так само не менш важливими є вітаміни групи В, такі як вітамін В9, В12 і В6. Вони у великій кількості знаходяться в дріжджах, а також всіх продуктах тваринного походження. Якщо ви хочете зміцнити свої нігті, потрібно постійно вживати продукти з великим вмістом вітамінів групи В, тому, що наситити організм ними про запас не вийде.

Ці вітаміни дуже легко піддаються руйнуванню, особливо нікотином, цукром і алкоголем.

Всі системи організму підтримує в тонусі і молодості вітами Е, він так і називається «вітамін молодості». Як правило, він продукується організмом самостійно, але лише до 30 років. По досягненню зазначеного віку жінка обов’язково повинна включити в свій раціон цільнозернові продукти, насіння, вівсянку і горіхи. Саме в них у великій кількості міститься вітамін Е.