Харчування для красивого волосся

Яким же має бути харчування для красивого волосся? Як правило, з настанням тепла волосся починає сіктися і випадати. Чому ж так відбувається?

11Вчені довели, що саме навесні волосся знаходяться в критичному стані. Всі недоліки стають помітні оточуючим. Ослаблення волосся відбувається з кількох причин.

Як правило, у весняні місяці наш організм відчуває авітаміноз. Також поганий стан волосся є наслідком холоду і вітру, якими супроводжується зима. Негативно позначається і той факт, що ми змушені носити шапку.

Як вважалося в давнину, потрібно якомога коротше стригти волосся і якомога рідше його мити. Також існують міфи про те, що волосся випадає у жінок після тридцяти років. Або ж причиною випадіння є наявність в організмі жінки надмірної кількості чоловічих статевих гормонів.

Потрібно сказати, що сліпо довіряти різним міфам не варто. Здебільшого вони помилкові. Як правило, основною причиною випадіння волосся є недостатнє кровопостачання шкіри голови або незбалансоване харчування. У деяких випадках має місце момент спадковості.

Харчування для красивого волосся повинне полягати в наступному. Потрібно забезпечити в повній мірі організм такими елементами як вітамін C і цинк, а також біофланоїди захистять волосся від розвитку грибкових захворювань на шкірі голови. У зв’язку з цим, потрібно організувати в першу чергу правильне харчування для вас.

Потрібно повністю відмовитися від модних дієт. Замість булочки, з’їдайте який-небудь фрукт. І не потрібно говорити, що вам не вистачає часу або грошей на це. Насправді це дуже легко і просто зробити.

Перевагу варто віддати таким фруктам, як апельсини, грейпфрути або ж лимони. Вони містять велику кількість вітаміну С. Також обов’язково з’їдати хоча б одне ківі в день. У цьому фрукті більше вітаміну С, ніж в апельсині.

Будьте здорові і красиві!