Хай буде світло або сучасні способи освітлення

Більшу частину життя людина проводить при світлі. Головне джерело світла — це, звичайно, сонце. Але перебуваючи вдома, люди теж не повинні забувати про освітлення. Сучасні технології щодня пропонують різні джерела освітлення від класичних старовинних світильників і до модних світлодіодів. Як же зробити, щоб все наше життя була по — справжньому світлим?

b261ed86a8971d4f31fa8c9120b08942Правильне освітлення здатне не тільки прикрасити інтер’єр приміщення, але і поліпшити настрій, наповнити життя позитивом. Кому захочеться жити у вічному мороці? А хто захоче постійно спостерігати сліпучу яскравість? Кожній людині в певну хвилину хочеться якогось усамітнення, інтиму. А іноді і весь світ хочеться заповнити світлом.

До речі, на сайте компании «Радуга Киев» ви можете замовити якісний ремонт квартир чи офісів під ключ за доступними цінами.

Кожна людина дбайливо ставиться до кожного куточка свого будинку. Адже кожна кімната пов’язана з життям свого господаря. Спальня, вітальня, кухня, дитяча — всього і не перерахувати. Як же правильно зробити дім більш затишним і красивим за допомогою освітлення?

Зустріч гостей або освітлення передпокою

Насамперед, коли людина переступає поріг рідної домівки, то неодмінно потрапляє в передпокій. Найчастіше це маленька кімната, де денного світла дуже мало. Саме передпокій створює перше враження про внутрішній вигляд приміщення. Існує велика різноманітність дизайнерських ідей, здатних розширити простір за допомогою освітлення. Найбільш оптимальний вихід — це вертикальну підсвічування або «ефект струмуючих потоків».

Тихий сімейний вечір або освітлення вітальні

Ось і зібралася родина у своїй затишній вітальні. Кожен тут може знайти заняття до душі. Тому в сучасних дизайнах віталень вітається кілька джерел світла. Загальне світло для всіх членів сім’ї — це стельовий світильник. Але якщо захочеться усамітнення можна використовувати різні торшери, бра та інші локальні джерела світла.

На добраніч або освітлення спальні

З настанням вечора чоловік відправляється в спальню. Мабуть, найбільш інтригуюче місце в будинку. Значить і світло повинен бути відповідним. М’яке, приглушене та не позбавлене романтики світло прикрасить будь — який інтер’єр спальні. Тут буде доречна люстра, приліжкові світильники, додаткове світлодіодне підсвічування. Головне фантазія і бажання.

Приємного апетиту або освітлення кухні

Але найприємніше в будь — якому будинку приміщення — це кухня. «Найсмачніша частина життя» проходить саме тут. Тому кухня повинна притягувати не тільки ароматами, а й правильним освітленням. Місце, де господиня готує кулінарні шедеври, має бути яскравим, нести багато світла. А ось в обідній зоні — навпаки. Занадто яскраве світло може дратувати.

Найщасливіший куточок або освітлення дитячої

З появою в сім’ї дитини батьки завжди замислюються, де їх малюк буде рости. Тому про інтер’єр дитячої кімнати треба замислюватися особливо ретельно. Але облаштовуючи дитячу, особливу увагу необхідно приділяти світлу. Це повинна бути дуже світла кімната. Вдень дитина грається, робить уроки. Тому для відпочинку, занять і сну повинно бути різне освітлення. Наприклад, люстра, як основне джерело світла. Освітлення під час занять доповнюються настільними світильниками. А під час сну краще підійдуть «веселі» нічники.

Освітлючи свій інтер’єр, довіртеся своїй фантазії. Адже вибір людини — це її власний вибір. А сучасні технології в цьому допоможуть.