Взуттєві тренди 2018

Незважаючи на те, що тижні моди весна-літо тільки почалися, деякі моделі змогли про себе заявити дуже голосно і стати трендовими. Якщо коротко, то лідерами моди зараз стали блискучі, лаковані туфлі, а також босоніжки прикрашені сріблястим піском. Ще взуття на широкому каблуці, і чоботи з незвичайними квітковими принтами.

obuv_s_effektom_metallik_saint_laurent_mary_katrantzouНезважаючи на те, що зовсім недавно квіткові малюнки на одязі були останнім писком моди, зараз такі малюнки плавно перекочували на взуття. Тепер ви зможете побачити всі види жіночого взуття з трояндами, орхідеями, ромашками і взагалі будь-якими квітами. Але милі квіточки це далеко не все чим здивували нас дизайнери. Вони сильно постаралися і створили цікаві форми взуття, тепер воно виглядає більш цікаво і футуристично. Плавні об’ємні підбори, мабуть залишаться з нами надовго, дуже вже це унікально, і такого ми ще точно не бачили.

Для любительок походів в ресторани, нічні клуби або на світські заходи дизайнери приготували дещо цікаве. Туфлі посипані золотом і сріблом, зі шнурівкою, на високих підборах. Коли на них дивишся, то здається, що вони не з нашого світу, а зійшли прямо зі сторінок гарної казки. Скомбінуйте їх з коктейльною сукнею і від вас точно не зможуть відірвати свої погляди оточуючі.

Як кажуть експерти, такі туфлі протримаються в тренді не менш ніж два-три сезони. Лаковані туфлі давненько не нагадували про себе, але в цьому році вони знову будуть на висоті! І ще один немаловажний момент, підібрати для себе підходящу модель зможуть всі, і ось чому. Для тих хто хоче собі новенькі туфельки на роботу, є більш класичні моделі чорного кольору. А як відомо, чорні лаковані туфлі виглядають завжди дуже благородно. А в тому випадку, якщо ви ще занадто молоді, і любите галасливі вечірки, тоді подивіться на яскраві, практично кислотні кольори. Моделі представлені у всіх кольорах веселки.