В’язані речі: що актуально в цьому сезоні?

Осінь — пора теплих в’язаних речей. Що одягати в негоду і сонячні, але вже холодні дні? Перш за все, джемпери, причому не із синтетичної нитки, а з натуральної. Носити чисту шерсть ніхто не змушує, але «вінегрет», складений з однієї натуральної та двох штучних, непогано доповнить гардероб будь-якої жінки.

G0CcdtseMxYМіняти кожен сезон шапку — хіба це не мрія наших жінок? Так хто ж заважає підібрати модний фасон і за пару вечорів створити нову річ. Не обов’язково кожен раз купувати пряжу: розпустіть стару шапочку, додайте нитку іншого кольору або просто змініть візерунок, щоб виглядати більш привабливою жінкою. Навіть комір на куртку ви можете собі зв’язати, якщо освоїте нехитру техніку пров’язування петель. Тут, не так талант потрібен, скільки кропітка праця і бажання вчитися.

Журнали про в’язання теж допомагають. Ось вони то якраз і збирають відомості про те, що актуально в цьому сезоні. Виявляється, крупна в’язка стає знову модною.

Дитячі в’язані шапочки все ще мають вушка. Виявляється, смугасті в’язані гольфи знову на піку популярності у школярок середніх і старших класів. Їх одягають під черевики, високі чоботи і навіть під кеди.