Вся правда про органічну косметику

Косметика екологічної групи все більше стає популярною серед жінок. Ми почали вибирати екологічно чисті продукти, тому що вони не містять шкідливих речовин. Але «органічний» завжди означає «здоровий» і «ефективний»? Давайте розглянемо всі сторони натуральної косметики.

299bfbba2791a34f35dc3ac6e8ab6a5cНатуральна косметика містить інгредієнти, отримані після органічного культивування і виготовлена ​​таким чином, що захищає навколишнє середовище. Майже кожен продукт, який знаходиться в картонній коробці і перев’язаний солом’яною стрічкою відноситься до категорії еко. Багато виробників традиційної косметики використовують модні упаковки, щоб звернути увагу на свою продукцію. Іноді це просто паперова зелена або сіра упаковка з будь-якою назвою, яке наводить на думку про те, що продукт натуральний. При покупці косметики не потрібно дивитися на зовнішній вигляд упаковки, а потрібно читати етикетки. Справжній органічний продукт сертифікований, і це зазначено на видному місці на упаковці.

Перед тим, як купувати органічний продукт, ви повинні знати свої сильні і слабкі сторони. Косметика може не містити шкідливих хімічних речовин, але не завжди вона задовольняє потреби та уподобання жінок. Так, які переваги і недоліки органічної косметики?

Натуральна косметика не містить шкідливих хімічних речовин, зазвичай присутніх в засобах, наприклад, мінеральні масла, солі алюмінію, парабени, формальдегід, рідкий парафін і пестициди. Ці речовини проникають в шкіру і можуть внести свій вклад в розвиток багатьох захворювань, наприклад викливати проблеми з печінкою, гормональні збій і навіть рак. Косметичні засоби низької якості зазвичай містять велику кількість шкідливих речовин. Крім того, вони руйнують клітинний білок, тим самим сповільнюючи процес регенерації шкіри. Таким чином, замість того, щоб омолоджувати тіло, насправді, така продукція прискорює процес старіння.

Органічні продукти повільніше працюють. Хімічні аналоги на перших порах сильно стимулюють клітини, щоб дати помітні результати практично відразу. Якщо ви перейдете на натуральну косметику, то не слід очікувати негайного поліпшення зовнішнього вигляду шкіри. Однак це не означає, що органічна косметика менш ефективна. Натуральні інгредієнти набагато краще регенерують і шкіру і не насичують її шкідливими речовинами. У довгостроковій перспективі використання препаратів з позначкою еко тільки покращує стан шкіри.