Вся правда про газовану воду

Газована вода чи негазована вода? Що пити, щоб мати гарне здоров’я? На щастя, це справа смаку і смакових уподобань.

db654efd6f98d3c93860b165bb0c6113Наше тіло на 2/3 складається з води, тому важливо належним чином забезпечувати її водою кожен день. В ідеалі, щодня необхідно пити 30 мілілітрів води (2 великих ложки) на кілограм ваги тіла. Отже, рекомендований споживання води також залежить від того, скільки ви важите. Потреба у воді також залежить від пори року і вашої фізичної активності. Більш високі температури повітря змушують втрачати більше води, тому в весняні та літні місяці слід подбати про необхідну кількість води.

Яку воду вибирати — газовану чи негазовану, безумовно, це справа смаку. Незважаючи на різні думки, додавання двоокису вуглецю у воду не чинить негативний вплив мінерали, які  в ній містяться. Газована вода не тільки через смаку має багато переваг. Воду, насичену СО2, безперечно варто пити після фізичного навантаження, тому що вона швидко всмоктується в шлунково-кишковий тракт. У підсумку, організм просто позбавляється від шкідливих токсинів під час тренувань. Цікаво знати, що присутність СО2 у воді, провокує зниження рН по відношенню до води негазованої. Знижений рН не може сприяти зростанню бактерій. Отже, бульбашки води більше мікробіологічно стабільні і більш корисні, ніж у нейтрального рН. Більш того, щоб перетравлювати вуглекислий газ вашому організму потрібно більше енергії і, отже, спалюється більша кількість калорій. Тому газована вода — це правильне рішення для людей, які дотримуються дієти і інтенсивно займаються спортом.

На додаток до споживання достатньої кількості води щодня, також важливо пити воду, яка більше подобається вам на смак. Завдяки нинішнім фільтрам з функціями управління CO2, можна отримати швидкий і простий спосіб приготування води з необхідним ступенем карбонізації. Таким чином, ви можете насолоджуватися свіжою та газованою водою коли захочете. Для приготування газованої води, можна використовувати водопровідну воду, яка відповідно до санітарних норм придатна для вживання в їжу без кип’ятіння.