Всі секрети правильного носіння кілець

За допомогою кілець стає можливим зайвий раз зробити акцент на статусі, індивідуальності, та й просто показати наявність смаку у їх власниці. У зв’язку з цим немає нічого дивного в тому, що деякі дівчата всерйоз розмірковують над питанням правильного носіння кілець.

zhenskoye-koltso-na-bolshom-paltse-fotoЗвичайно, будь-яких строгих правил на цей рахунок не передбачено, проте деякі поради все-таки мають місце бути. В першу чергу важливо обговорити нюанс того, на якому пальці потрібно носити кільце. Тут, як з’ясовується, працює одне правило, хоча воно відноситься лише до кілець для заручин або обручок: носіть їх виключно на безіменному пальці правої руки. Варто зазначити, що кольца из медицинской стали ви можете придбати на сайті stj.com.ua.

Якщо говорити про інші кільця, то скільки б не було інформації про значення колечка на тому чи іншому пальці, в даному питанні просто немає приписів. Багато в чому все залежить від вас, тим більше в реальному житті дуже часто вибір пальця під те чи інше кільце обумовлений ювелірним магазином. Тобто вподобане кільце не завжди підійде на будь-який палець, в першому випадку воно мало, в іншому навпаки велике. Деякі дівчата носять кільце на великому пальчику, що з цього приводу є сказати? І справді, в наші дні це досить модна тенденція. Знаєте, серед чоловічих перснів і зовсім придуманий спеціальний різновид цих кілець, воно називається печатка. Йдеться про перстень з каменем, найчастіше це природний камінь.

Але у випадку з дівчатами немає нічого поганого в носінні практично будь-якого кільця саме на великому пальці. Особливо привабливо на пальчику жіночої руки виглядає досить широке колечко, на якому плюс до всього присутній орнамент або його краї виконані відповідно до етнічного стилю. Деякі дівчата люблять пробувати самі різні варіанти, тому можете поекспериментувати з кільцями відповідних стилів. Це може бути кілька кілець на одній руці, які, умовно кажучи, поєднуються по дизайну. Іншим варіантом, який привертає увагу  вважають носіння на великому пальці своєрідного кільця-обруча зі срібною вставкою.