Все, що потрібно знати про хімчистку шуби

Купівля норкової шуби це приємна подія. Кожна жінка хоче виглядати взимку елегантно і багато, а також надійно захистити себе від холодів. Шуби купують молоді дівчата і старші жінки. Взимку жінки носять щуби щодня, тому постає питання про підтримку виробів в хорошому стані. Навіть, якщо правильно доглядати за хутром і дотримуватися правил його експлуатації, час від часу хутряне пальто доводиться віддавати в хімчистку. Хімчистка норкової шуби це досить клопітка робота.

suba_5bfd40cf4aa23Чому шубу доводиться здавати в хімчистку?

Жінки, котрі долають щодня великі відстані пішки, розуміють, що місто — це збіговисько бруду. Найбільш часті причини забруднення хутра:

 

  • Навколо їдуть машини, які можуть забризкати брудом, оскільки навіть взимку проїжджу частину посипають реактивом, через що на дорогах утворюються брудні калюжі. Машини іноді їдуть на великій швидкості, не звертаючи уваги на те, що можуть забризкати пішохода. Часто не вдається від них ухилитися.
  • На тротуарах постійно утворюється ожеледь. Комунальні служби не завжди вчасно і правильно з нею борються. Жінки в дорогих шубах падають і забруднюють хутряні пальто. Якщо на ворс потрапляє сіль, якою посипають тротуар, самостійно вичистити хутро не вдається. Волоски злипаються між собою, псуючи зовнішній вигляд виробу.
  • Від тривалого носіння брудниться підкладка, оскільки навіть елегантні жінки пітніють в теплих магазинах і в інших приміщеннях. До речі, щоб не псувати підкладку дорогої шуби, не варто бризкати на неї духами, оскільки плями від духів не очищаються.
  • У місті повно пилу в повітрі, який осідає на шубі. Іноді це буває липкий пил, який не відкинеш ганчірочкою. Вологе чищення виробів самостійно взагалі не варто проводити, щоб шуба не втратила товарний вигляд.