Все що потрібно знати про дієти

В першу чергу будь-яка дієта повинна бути корисною і не повинна завдавати шкоди організму. Дієти, в яких головним правилом є «не їсти» вбивають нас, роблять агресивними і незадоволеними.

 

Кращі дієти — це харчування натуральними продуктами без термічної обробки. При таких умовах їсти можна в будь-яких кількостях, так як дана їжа виводиться дуже швидко. При цьому ми отримуємо всю необхідну кількість вітамінів, не вбиваючи їх в процесі приготування. Єдине правило — їсти, як і при інших дієтах, можна тільки за три години до сну. Основними продуктами при цьому є овочі, фрукти, гриби і горіхи. Даний варіант харчування дуже схожий з вегетаріанським, що робить його не менш актуальним. Адже потім, можливо, у вас виникне бажання перейти до цього способу життя, і не тільки худнути таким способом, але ще й очищати свій організм.

 

1391

Можна на перших порах пробувати організовувати собі так звані розвантажувальні дні — раз на тиждень буде достатньо. І обов’язково стежити за реакцією організму на ці нововведення. А вже далі — за бажанням.

 

Найоптимальніший варіант — місячна дієта. Після неї ви відчуєте легкість, а також втратите накопичені за довгі роки кілограми. У період дієти, якщо вам захочеться зробити відступ, то нехай це буде курка з картоплею в духовці. За цей час ви так само поправите своє здоров’я — покращиться обмін речовин, кров’яний тиск прийде в норму. Так само побачите зовнішні зміни — якщо ви коли-небудь страждали від вугрів, вони потихеньку почнуть зникати.

 

Головне правило — нічого мучного, жирного і смаженого. Все тільки натуральне, можна сказати з землі, з грядки. І ніяких, навіть маленьких, перекусів на ніч. Спробуйте, і вже через місяць ви побачите результат, не тільки в кількості скинутих кілограмів, але і по відношенню до свого здоров’я і гладкості шкіри.