Все про жіночі парки: особливості, переваги, тренди 2018 року

Жіноча парка — трендова річ, яка в даний час користується величезною популярністю. Ще в минулому столітті цей предмет одягу був уніформою американських солдатів, а сьогодні є одним з найбажаніших предметів в гардеробі прекрасної половини людства.

military-parka-coat-with-hood-2017-2018-4908-000000000000000000a6Як виглядає парка?

З метою підвищення продажів, консультанти можуть називати парками навіть звичайні пуховики. Не дайте себе обдурити! Парка — це довга куртка вільного крою з капюшоном і накладними кишенями. Зовні куртка пряма, вона не має поперечних, діагональних і вертикальних рядків.

Також багато парок є подовженими і розкльошеними ззаду, а деякі моделі — буквально мають шнурок на талії. В іншому жіночі парки від https://ostriv.ua/zhenschinam/verhnyaya-odezhda/parki-zhenschinam/ відрізняються одна від одної фасонами, кольорами, довжиною, декоративними матеріалами, типами використовуваних утеплювачів і десятками інших нюансів.

У чому переваги жіночих парок?

Парки — це затребувана альтернатива важким шубам і дублянкам, а також обридлим пуховикам. Як правило, в парках використовуються сучасні синтетичні утеплювачі і дуже дихаючі верхні матеріали. Тому в парці комфортно і в мороз на вулиці, і в теплих торгових центрах.

Популярні фасони парок 2018

Як було зазначено вище, парки являють собою неймовірно популярний предмет жіночого гардеробу. У моді практично всі фасони: від незмінної класики до швидкоплинних дизайнерських екстравагантних рішень. Однак все ж є декілька лідерів, які користуються більшою популярністю, ніж інші моделі. Про них — нижче:

 

  • Парка-пуховик. Цікаві моделі. Усередині стьобані, як пуховики, зовні — гладкі, як парки. Накладні кишені зовні, обробка з натурального хутра, кнопки з фурнітури — ці елементи доповнюють естетику сучасних парок.
  • Демісезонна парка. Зазвичай це укорочені моделі, які дозволяють відкрити свої стрункі ніжки після довгої зими, а також з комфортом переміщатися в особистому автомобілі.
  • Парки з натуральним хутром. Парки з обробкою з пишного хутра норки, песця або овчини швидко набирають популярність. Вони зберігають комфорт парок, але пропонують жінкам бути більш жіночними.