Все про парфуми

Слово парфум і походить від латинського слова дух (per fumum), що дослівно означає «через дим». У язичництві існував ритуал закликання духів (не в сенсі парфуму, а в сенсі душ померлих) за допомогою спалювання різних коренів, які давали неповторний аромат. І так, з димом, з запахом, приходили духи, які сприяли поліпшенню життя населення.

7d16168735b2ab8c2133a94add71a02bПізніше, люди стали користуватися парфумами, як засобом гігієни – зберігаючи приємний запах на тілі. Цікаво, що цариця Клеопатра, веліла омивати вітрила своїх кораблів духами, щоб вітер, розносячи запах, сповіщав пахощами про те, що вона прибуває.

Дуже знаковим можна вважати той факт, що винаходом духів можна вважати жінку по імені Таппуті. Ця жінка була хіміком у своєму часі (II ст. до н. е..) і вона проводила дистиляцію квітів і ефірних олій, про що свідчать знайдені клинописні таблички.

В інтернет-магазині cosmohit.ua ви можете придбати велику кількість якісної та недорогої косметики.

У наш з вами час парфуми в тому ідеальному вигляді, що ви можете бачити зараз, потрапили до нас, завдяки таким людям, як Рене – він був особистим парфумером королеви Франції Катерини Медічі, і створював для неї індивідуальні запахи під настрій. А вже ближче до нашого часу це, звичайно, Франсуа Коті – ця людина з промисловоЮ жилкою – придумав продавати не тільки сам аромат, але і упаковку для нього. І винайшов шикарні флакони, індивідуальні для кожного аромату.

Цікаві факти про парфуми

Виявляється, аромати для парфумів можуть бути не тільки рослинного походження. Неперевершені запахи отримують так само з комах і навіть тварин.

Самі древні паруми були знайдені на території Кіпру. Пляшка парффумів пролежала в землі близько 4000 років.

Наполеон Бонапарт витрачав щодня на себе близько 12 літрів духів. Правда, варто визнати, що одеколон він використовував так само як засоби дезінфекції.

Деякі квіти не мають власного запаху, вони запозичують запахи в інших рослин. Наприклад біла акація. Вона пахне апельсином, з напівтонами мигдалю, бузку та жасмину.

Одним з найбільш дорогих інгредієнтів для духів є Ірис. Він коштує близько 40000 євро за 1 кг.

Як правильно використовувати парфуми?

Як же правильно застосовувати парфуми? Якщо Ви хочете, щоб аромат довше зберігся, фахівці рекомендують використовувати аромати на пульсуючі точки на тілі – це віскі, шия і зап’ястя. А якщо Вам потрібно, щоб аромат був «легким» робіть, як французи – поприскайте в повітря, і увійдіть і в хмару духів, тоді запах рівномірно розподілиться по всьому тілу, правда буде недовговічним.