Все про лазерну корекцію зору

лазерна корекція зоруІсторія хірургічної корекції зору відраховується з середини 70-х років, коли академік Святослав Федоров і його помічники розробили технологію кератотомии, а потім і створили мережу клінік для хірургічної корекції короткозорості. Ще через 10 років ці операції на зір стали масовими як в Росії, так і в США та інших розвинених країнах. Мрія людини збулася, про окулярах і лінзах можна було забути. Революційні зміни в техніці рефракційних операцій пов’язані з появою лазерних, а потім і новітніх лазерно-хірургічних методів в 80-е і 90-і роки 20 століття. Ці досягнення дали можливість значно поліпшити якість зору і наблизити його до ідеального.

Етапи проведення ексімерлазерной корекції зору

Підготовка до передопераційного діагностичного обстеження

• За 5-7 днів до діагностики необхідно припинити користуватися контактними лінзами для того, щоб рогівка прийняла свою початкову форму.

• У день діагностики Вам будуть закопувати очні краплі, що розширюють зіницю. Просимо Вас не приїжджати в клініку на особистому автомобілі, тому що протягом декількох годин Ви зможете відчувати зоровий дискомфорт.

Передопераційне діагностичне обстеження

Передопераційні дослідження дозволять не тільки обстежити стан Ваших очей і Вашого зору, але і точно розрахувати програму корекції зору.

Для оформлення медичної документації просимо при собі мати паспорт. Будь ласка, візьміть з собою наявні у Вас укладення офтальмолога для оцінки динаміки зміни зору за останні 2-3 роки.

Зазвичай передопераційне обстеження і консультація офтальмолога займають близько 2-3 годин. При необхідності спеціальних досліджень, вони можуть бути проведені в цей же або інший день і зажадають додаткового часу та оплати.

Здача аналізів

Перед лазерною корекцією зору необхідно здати аналіз крові на реакцію Вассермана або мікрореакцію. Для зручності аналіз можна здати в клініці, в день операції.

Проведення операції з лазерної корекції зору

Зазвичай лазерна корекція зору проводиться протягом двох тижнів після передопераційного обстеження. В день операції не слід користуватися косметикою. З собою потрібно мати сонцезахисні окуляри.

В день операції в призначений час необхідно звернутися в кабінет № 200, 2 поверх.

Лазерна корекція зору буде проходити в спеціальній операційної, розташованої на 1 поверсі операційно-діагностичного модуля клініки.

Як проходить лазерна корекція зору LASIK, FRK, FEMTO-LASIK, FLEX і SMILE (ReLEx Smile) можна дізнатися у відповідних розділах сайту.

Ліки після лазерної корекції

Після проведення лазерної корекції зору Вам буде необхідно закопувати очні краплі за рекомендованою схемою. Краплі можна придбати в аптечному пункті клініки до операції.

Післяопераційне спостереження

За призначенням офтальмолога, Вам буде рекомендовано пройти контрольний огляд на наступний день після операції. Подальші огляди проводяться при необхідності і за призначенням Вашого лікаря.

Автор статті: Медичний центр лазерної корекції зору у Львові http://oculus.lviv.ua/areas/ophthalmology/lazerna-korekciya-zoru-ta-lazerni-meto/ клініка Окулюс.