Все про ламінування волосся

Косметична промисловість постійно радує нас різними новинками. І засоби для волосся, призначені для самих різних цілей — не виняток. Це зрозуміло, жінка в гонитві за розкішною шевелюрою не зупиняється ні перед чим.

2fa6cd4beb880e86d6f412174cb68a50Останнім часом широкого поширення набула така процедура як ламінування волосся. Ламінування — це покриття волосся захисною плівкою, яка живить і зволожує його. До складу засобу для ламінування входять різні компоненти, в тому числі протеїни, антиоксиданти, екстракти корисних для волосся трав.

Він являє собою прозору в’язку рідину, яка огортає кожну волосину, заповнюючи всі нерівності і склеюючи всі лусочки волосини. Ламінування — не тільки данина моді, волосся після цієї процедури стає менш травматичним, плівка захищає його при термообробці, вбереже від висушування на сонці. Ламіноване волосся збільшується в об’ємі на 10-15%, воно стає гладким і еластичним, тьмяне волосся набуває блиск.

Склад для ламінування тримається на волоссі, як правило, 4-6 тижнів, цей термін залежить від частоти миття волосся. У будь-якому випадку, передозування в такій процедурі неможливе, волосся вбирає в себе тільки необхідну йому кількість засобу. Теоретично ламінування можна провести і в домашніх умовах, купивши склад і прочитавши інструкцію, але фахівці-перукарі впораються з цією процедурою набагато краще.

Процес ламінування займає приблизно годину. Підігрітий попередньо склад наносять на волосся і тримають 20-35 хвилин. Відвідати салон краси для проведення процедури ламінування рекомендується жінкам, які мають тонке, сухе, тьмяне волосся. Власниці здорового блискучого волосся теж можуть провести такий експеримент зі своїм волоссям, але значних змін вони не побачать. Так само ламінування допоможе тим, хто хоче зберегти колір фарбованого волосся або ефект від хімічної завивки. Для того щоб зробити слухняними кучеряві локони теж підійде ламінування. Ця процедура буде корисна тим, хто зібрався на море, а так само в місця з агресивним кліматом, де сонце і вітер можуть пошкодити волосся. Ламінування має багато переваг і показань, але все ж не варто вважати цю процедуру панацеєю. Проблемне, хворе волосся і шкірний покрив потребують, перш за все, лікування, ламінування буде тут заключним етапом на шляху до розкішної шевелюри.