Все про кільця і як їх вибрати

Жінки, дівчата і навіть зовсім юні дівчатка за своєю природою упереджені до різних прикрас. Серед них, звичайно ж, виділяється її величність «кільце», яким завжди надавали особливого значення і жінки, і чоловіки. Адже воно відіграє роль не тільки прикраси, але і в деяких випадках оберега або знака, наприклад, заміжжя.

coachella_style_13Завжди користувалися найбільшою популярністю золоті і срібні кільця, з дорогоцінними каменями і без них. Так як ці прикраси дуже дорогі, то на допомогу їм прийшла біжутерія, напівкоштовне каміння, а також бісер. Останній знайшов велику популярність останнім часом, особливо серед молодого покоління. Бісероплетіння — це справжнє мистецтво, якому можна навчитися не тільки в спеціальних гуртка, а й на сайтах інтернету.

Але перш, ніж зайнятися вибором або виготовленням колечка, буде корисним дізнатися про те, як правильно підібрати його модель. Виділяють два основних критерії: вік і форма пальців рук. Молодим жінкам слід звернути увагу на більш мініатюрні колечка, з акуратними елементами. У той же час старшому поколінню більше підійдуть більш об’ємні вироби, прикрашені великими каменями.

Все ж основним фактором при виборі моделі кільця є форма пальців рук.

1. Жінки з довгими тонкими пальцями можуть дозволити собі різноманітні кільця, але тільки не маленькі, які загубляться на такій руці. Ось масивні вироби стануть відмінним вибором, особливо, верхівка яких витягнута горизонтально.

2. Короткі пальці. В даному випадку слід змінювати широкі кільця, які візуально ще більше обріжуть довжину. А ось моделі, які розтягнуті вертикально, відмінно виглядатимуть на такій руці.

3. Пухкі пальці. Асиметричність і кути будуть візуально витягати пальчики, що додасть їм пікантності. Тому слід зупинити свій вибір на формах загострених, трикутних. А ось широкі і круглі кільця протипоказані для такого типу рук.

4. Пальці з вузлуватими суглобами. Людям з такими руками просто необхідно носити кільця, тому що вони роблять їх більш витонченими і приховують вузлуватість. Для них найбільш вдалою прикрасою стануть кільця широкі з масивними вставками каміння.