Все краще – дітям. Як підібрати тканину?

Якщо ви вирішили пошити одяг для своєї дитини власноруч, або ж замовити його виготовлення, то повинні правильно підібрати тканину. Це завдання здається легким тільки на перший погляд. Насправді дитячий одяг повинен бути не тільки комфортним, але й зручним. Саме ці вимоги висуваються державою до фірм-виробників дитячого одягу. Багато вимог стосується саме підбору тканини, адже саме тканина перебуває у тривалому контакті зі шкірою дитини. Ось чому слід приділити особливу увагу цьому важливому складникові дитячого одягу. Для того аби ознайомитися з широким асортиментом дитячих тканин, вам слід відвідати сайт Mamamade.

Основні групи тканин

Для виготовлення дитячого одягу виробники використовують декілька груп тканин. Далі ми розглянемо їх докладніше.

Перша група – натуральні тканини. В їх число входять:

— Бавовна. Даний матеріал вважається одним з найкращих для пошиву одягу для малюка. Одяг з бавовни найкраще підійде для теплого сезону, адже тканина відрізняється своїми «дихаючими» властивостями, що дуже важливо для дитячої шкіри. Невеликим мінусом даного матеріалу експерти називають схильність до зминання.

— Шерсть. Цей натуральний матеріал використовується для пошиття осіннього та зимового дитячого одягу. Саме шерсть має властивість зберігати нормальну температуру тіла.

— Льон. Ця натуральна тканина дуже приємна на дотик. Діти носять речі, сшиті з льону, з великим задоволенням. Особливо це стосується літніх речей. Мінусом одягу з льону, так як і бавовняного, вважається здатність тканини до зминання.

— Махра. Дана тканина являється петельною. Її виготовляють з бавовни, бамбуку, льону. Вона здатна швидко вбирати вологу. Саме тому з махри частіше за все виготовляють дитячі халати, рушники.

Бавовняні тканини – найкращий вибір для дитини

Друга група — бавовняне трикотажне полотно. Воно представлене декількома тканинами. Ось їх перелік:

-інтерлок – цей трикотажний матеріал гіпоалергенний, тобто підходить для усіх дітей, в тому числі й для малюків з чутливою шкірою;

— рібана – полотно цієї тканини дуже еластичне, чудово пропускає повітря і тримає форму.

Таке полотно для шиття назване одним з найкомфортніших для виготовлення дитячого одягу;

— футер – в складі цієї тканини міститься 100% бавовни. З футеру виготовляють теплий одяг. Він швидко вбирає вологу і, разом з тим, пропускає повітря, даючи можливість шкірі «дихати»;

— кулірка – тонкий, легкий матеріал. Відмінними властивостями цієї тканини можна назвати чудові еластичні властивості.

Штучні тканини – з них також шиють дитячі речі

Третя група – штучні тканини. Є декілька їх різновидів.

-Віскоза. Дана тканина вважається штучним шовком. Найчастіше з неї виготовляють підкладки для верхнього одягу.

— Фліс. Такий матеріал своїм зовнішнім виглядом і властивостями нагадує замшу. Фліс використовують при виготовленні спортивних костюмів, натільної білизни. Він має здатність вбирати вологу та пропускати повітря.

— Велсофт. Відрізняється приємним на дотик ворсом, а також своїми теплозберігаючими властивостями. З велсофта шиють халати, комбінезони.

Тепер, коли ви знаєте, якими бувають дитячі тканини, а також ознайомились з їхніми властивостями, ви зможете легко підібрати матеріал для пошиття одягу вашому малюкові.