Вправи на нижню частину тіла

Саме нижня частина тіла — одна з найбільш важливих, як для чоловіків, так і для жінок. Причому справа не тільки в красі, а й у здоров’ї всього тіла. Сильні ноги, стегна, ікри потрібні як для спортсменів будь-яких напрямків, від футболістів до гімнастів, так і для інших людей,  які люблять гуляти, або чия робота пов’язана з постійною ходьбою. Розвиваючи потрібні м’язи, можна уникнути розтягнень та інших травм.

prisedaniya-s-gantelyuЩо найприємніше, так це те, що для опрацювання м’язів в нижній частині тіла потрібні в основному знайомі всім з дитинства присідання. Хоча і присідання бувають різні — прості, зі штангою або в різних техніках. А деякі можна виконувати лише в спортзалі. Так при використанні штанги обов’язково потрібна стійка для присідань, щоб не надірвати спину і взагалі не втратити можливість коли-небудь присідати з вагою.

В цілому присідання, а відповідно, і роботу над нижньою половиною тіла можна проводити де завгодно — вдома, чи в парку під час пробіжки, навіть на роботі під час обідньої перерви. Можна тримати руки за головою для збільшення навантаження. І зауважте, для цього не потрібні будь-які додаткові фінансові витрати.

Але який би вид присідань ви не практикували — будь-який з них помітно змінить ваше тіло на краще. Для бажаючих наростити масу тіла — немає способу надійніше, тому що задіяна велика кількість м’язів, як головних, так і допоміжних. Схуднути і прибрати зайві обсяги на стегнах присідання теж допоможуть, тому навіть жінкам не варто гребувати присіданнями зі штангою, не кажучи вже про чоловіків.

Навіть у повсякденному житті ви скоро почнете відзначати збільшення сили в ногах і велику витривалість, що дуже важливо для тих, хто веде рухливий спосіб життя, а вечорами валиться з ніг від втоми. Розвиваючи м’язи нижньої частини тіла, ви почнете і бігати швидше і стрибати далі. Здається, що в побуті це не так важливо, але ви скажете «спасибі» своїм ногам, коли встигнете прибігти на вокзал в останню хвилину перед відправленням поїзда.

Присідання, які роблять ваші ноги і стегна, надають вам гнучкості і сили в цілому, допомагають поліпшити стан суглобів, навіть координація стане кращою.