Вправи на фітболі для преса

Багато інструкторів з фітнесу пропонують для того, щоб зробити ідеальним прес, вправи на фітболі для преса. Чому саме на фітболі? Все абсолютно просто. Справа в тому, що вправи на фітбол дають результат значно швидше, ніж класичні вправи. У чому полягає особливість вправ на фітболі для преса? Займаючись на м’ячі, вам доводиться бути гранично зосередженими та уважними. Один невірний рух і ви звалитесь з м’яча. А той факт, що м’яч під вами дуже нестійкий, змушує працювати багато інших м’язи, які при звичайному занятті на підлозі зазвичай не задіяні. І звичайно ж, варто відзначити, що вправи на фітболі для преса менш травматичні ніж скручування на підлозі. Виконуючи скручування на підлозі, існує можливість пошкодити хребет.

uprazhnenie-33Проаналізувавши всі за і проти, можна з упевненістю сказати, що добитися ідеального живота і талії, не ризикуючи при цьому отримати травму можна тренуючись по кілька хвилин на день на м’ячі.

У даній вправі задіяні всі групи м’язів:

Сядьте на фітбол, стопи повинні рівно стояти на підлозі, руки схрестіть на грудях. Переступаючи ногами вперед, акуратно опускайтеся спиною на м’яч, голову при цьому не закидайте назад. З такого положення починайте скручування. Скручування робіть силою преса. Все виконуйте повільно, поки не відчуєте повне скорочення м’язів живота. Після цього потрібно повільно повернутися у вихідне положення. Робіть два підходи по десять разів. Відпочиваючи між підходами, не більше сорока п’яти секунд. Це розминка для новачків, з часом інтервали між підходами рекомендовано скоротити до тридцяти секунд. І підходів робити не два, а три і більше.

До речі, на сторінці sportparadise.com.ua/gimnasticheskie-mjachi/ ви можете придбати фітболи хорошої якості за найкращими цінами.

Наступна вправа на косі і прямий м’язи живота:

Як і у першій вправі сядьте на м’яч, повільно переступаючи вперед, що б спина виявилася на м’ячі. Праву руку заведіть під потилицю, залишаючись в такому положенні, почніть виштовхувати таз вгору силою м’язів сідниць. Втягуючи живіт, піднімайте верхню частину корпусу. Додайте до вправи праве плече, повернувши його вліво. І в такому положенні зробіть два підходи по десять разів в кожну сторону. Як і в попередній вправі збільшуйте згодом кількість підходів. Між підходами так само не забувайте відпочивати.

У наступній вправі так само задіяні практично всі м’язи:

У положенні лежачи між гомілками, затисніть фітбол, ноги повинні залишатися прямими. Руки відведіть за голову і по можливості візьміться за опору. Потім залишаючись в такому положенні, силою преса підтягуйте коліна до грудей, при цьому м’яч як і раніше тримаємо ногами. Потім відірвіть сідниці від підлоги і зафіксуйте в такому положенні на пару секунд. Потім повільно поверніться у вихідне положення. Як і в попередній вправі робіть два підходи по десять разів, з часом збільшуйте і кількість підходів, і кількість вправ в підході.

Не забувайте відпочивати після кожного підходу. Примітка: не прогинайте поперек під час вправ. Ноги піднімайте тільки силою м’язів преса, так само для кращого результату застосовуйте обтяжувачі. Тільки тоді варто скоротити кількість підходів.