Вправи на фітбол для схуднення: коригуємо талію, стегна та сідниці

Комплекс занять на м’ячі, використовуваному для гімнастичних вправ, направлений на коригування різних зон людського тіла. Цей спортивний м’яч застосовується в різних методиках, покликаних поліпшити стан хребта, привести в порядок м’язи преса і сідниць.

5141486-2

В основі всіх ефективних вправ на фітбол для схуднення лежить принцип стретчінга. Це так зване розтягування всіх груп м’язів. Фітбол дає можливість виконувати вправи в перевернутому положенні тіла. За допомогою цього м’яча зручно робити розминку і розслаблятися після тренування.

Займатися спортом за допомогою фітболу можна самостійно. Якщо ви вже освоїли вправи в домашніх умовах з гантелями, то можна переходити до вправ на фітбол. Крім того, рекомендується поєднувати кілька видів завдань на різні групи м’язів.

Головна перевага цього м’яча — він розрахований на підтримку рівноваги. Це означає, що яка б не була вправа, воно буде супроводжуватися балансуванням, отже, всі найдрібніші м’язи будуть залучені в процес.

Будь-які вправи починається з розминки. Робити цей вид вправ — одне задоволення. Виконайте кілька присідань, тримаючи м’яч в руках. Після чого сядьте на край фітболу, впираючись ногами в підлогу. Виконуйте повороти в сторони, при цьому корпус повинен бути нерухомим.

Для корекції лінії стегон виконайте таку вправу: у положенні стоячи затисніть м’яч між ногами і намагайтеся утримувати його протягом 60 секунд. Для розслаблення пострибайте на носочках.

Для корекції лінії талії, можна виконати таку вправу: ляжте на підлогу, утримуйте м’яч між гомілками. Піднімаючи ноги вгору, доведіть їх до того стану, коли м’яч можна взяти в руки. Відведіть руки з м’ячем за голову. Повертайтеся в початкове положення по тих же точок.

Ще одна вправа, спрямована на підтяжку сідниць і балансування. Ляжте на м’яч животом. Прокочуючи під собою фітбол, витягуйтеся по черзі вперед і назад.

По завершенню вправ, розслабтеся на м’ячі. Для цього можна лягти на фітбол спиною і зробити невеликі покачування в сторони. Таким чином, всі м’язи будуть повільно розслаблятися.