Вправи і масаж допомагають позбавитися від сонливості

Незважаючи на хороший сон вночі, ви все ще бореться з труднощами на роботі при яких відсутня увага, концентрація і активність. Експерти вважають, що щоденні аеробні вправ і масаж можуть бути корисним у підвищенні уваги і концентрації.

neck-massage-405x315Так, дослідження, проведене фахівцями з Університету Техасу в Південно-західному медичному центрі показали, що фізичні вправи усувають надмірну сонливість. Крім того, як кажуть дослідники, фізична активність допомагає підвищувати концентрацію і працездатність.

У дослідженні брали участь люди, які страждають від гіперсомнії або іншими словами безперервної сонливості і постійної необхідності боротися зі сном. Виявляється, що це практично патологічна потреба у сні. Люди, які страждають через це, часто відчувають необхідність подрімати протягом дня. Часто така постійна втома йде рука об руку з відсутністю концентрації, зниженням енергії, труднощами із запам’ятовуванням. Дана хвороба часто пов’язана з депресією.

Фізична активність і масаж здатні компенсувати фактори, що впливають на постійне відчуття сонливості. Як вказують автори дослідження, результати застосовуються не тільки для людей, які страждають від патологічної сонливості — це також відображено на людях, які страждають від результатів депресії.

Масаж і фізичні вправи також є відмінним засобом для тих, хто не бореться з гіперсомнією, але відчуває протягом дня втому і труднощі з концентрацією уваги на роботі. Фізична активність сприяє навчанню, тренуванню пам’яті і концентрації. Регулярні фізичні вправи підвищує ефективність на роботі і стимулюють творче  та креативне мислення. Фізичні вправи, під час яких людина зосереджена тільки на роботі організму, допомагають відновити механізми, необхідні для повної зосередженості під час виконання професійних обов’язків.

Протягом дня бажано відволікатися від роботи і робити масаж в області плечей, шиї і спини — так званих, тригерних болючих зон. Масаж здатний розбудити м’язи, забезпечуючи приплив крові і кисню в мозок. В результаті, поліпшується кровообіг і людина отримує необхідну енергію.