Вправи для рівної спини

Щоб була рівна постава, слід зрозуміти і навчитися правильно качати м’язи преса, тільки потім починати вчитися качати м’язи спини: так ви перестанете сутулитися (навіть якщо вам вже за тридцять років). Коли у вас рівна постава і ви не сутулитесь, то візуально забирається пару зайвих кілограмів. Але не на цьому слід загострити свою увагу!

306Коли ми тримаємо спину рівно — це не тільки сприятливо впливає на наше здоров’я, але і на нервову систему. Є ще цікавий факт. Люди, які стежать за тим, яка у них постава, ніколи не страждають заниженою самооцінкою. А ось кілька вправ для того щоб ваша спина була рівною.

1. Слід лягти на підлогу і притиснути ваші долоні теж до підлоги. На видиху повільно піднімати ноги від підлоги. Коли ваші ноги будуть перпендикулярно підлозі, почніть їх опускати за голову, відриваючи тепер спину від підлоги. Але слід пам’ятати про те, що наші шийні хребці слабкі, тому лопатки від підлоги слід не піднімати, щоб навантаження на шию не виявилася фатальним. Повторити це 8 разів.

2.Теперь візьміть гімнастичний м’яч, якщо такого немає, то можна взяти і звичайний дитячий або футбольний м’ячик. Виконайте таку вправу: затиснувши ногами м’яч, повторюючи всі дії описані в першому пункті, ви отримаєте потрібний ефект для зменшення жиру. Таку вправа повторіть разів тридцять навіть тоді, коли буде важко.

3. Після того, як ви виконали перші 2 вправи, відпочиньте хвилин 5-10, а потім перекиньтеся на живіт, витягніть перед собою руки, але ноги при цьому слід схрестити. Підніміть груди і голову від підлоги. Глибоко вдихніть, а на видиху підніміть, на скільки можливо вище, праву руку і ліву ногу. Повторіть ці дії 3 рази.

4. Після того як ви виконали попередню вправу, не опускаючи голову і груди, не поспішаючи підніміть ліву руку і праву ногу. Верхівкою слід тягнутися вгору і вперед, а дивитися прямо перед собою.

Постарайтеся напружувати шию і хребет, щоб вищевказані вправи принести користь.