Вправи для красивої фігури

Ні для кого не секрет, що гарна фігура, це предмет заздрості інших жінок, і захоплення чоловіків. Але не завжди є можливість провести час в тренажерному залі, або просто приділити час собі коханій. Для початку треба визначитися з метою тренувань.

uprazhnenija-dlja-pressa-dlja-devushek_8-300x300Наприклад, ви хочете зміцнити м’язи преса, і схуднути, а ви йдете в зал і починаєте займатися не на тих тренажерах, з дуже великим або навпаки маленьким навантаженням. І в підсумку, після закінчення певного терміну, не добившись результатів перестаєте займатися зовсім. Це не правильно. Є певні правила занять, які допоможуть вам.

Для початку підберіть динамічну музику для тренувань, яка спонукає до діЙ. Для того що б не заважати нікому в залі, візьміть плеєр і навушники.

Не забувайте, що для того, що б скинути вагу потрібно правильно харчуватися, не їсти солодкого і мучного.

Повноцінно відпочивайте, у вас не вийде нічого хорошого, якщо ви будете приходити на тренування втомленою, і тренуватися в півсили. Найкраще, якщо у вас буде три тренування на тиждень.

Якщо до кінця підходу ваші м’язи повністю стомлені — отже ви вже не можете технічно правильно виконати ще один підхід. Ви можете контролювати правильність виконання вправ самостійно за допомогою пам’ятки: спина має правильний вигин, коліна та лікті трохи зігнуті, для підняття ваги, ви задієте тільки ті м’язи, на які спрямоване тренування, ви не відчуваєте різких болів в м’язах.

Що б м’язи не були як у «качків», обов’язково робіть розтяжку після тренування.

Не їсти після шостої години, це міф. Їсти треба не пізніше ніж за 3-4 години до сну.

Після шістнадцятої години краще солодке не їсти, воно перетворюється в жир.

Щогодини пийте по склянці води (краще дрібними ковтками — так корисніше). Якщо не смачно, перетворіть це в захоплюючий процес — додавай лимон, м’яту. Полюбіть воду.

Не їжте шкідливу їжу, нехай вона асоціюється у вас з целюлітом, так буде простіше від неї відмовитися.

Перекушувати краще не горіхами, а сухофруктами, або свіжими фруктами. У горіхах дуже велика кількість олій, які запросто можуть скласти всю передбачувану калорійність вашого дня. Більше восьми горіхів в день вам не потрібно.

Якщо ви захочете, то у вас буде найкрасивіша фігура.