Вправи для боротьби з целюлітом

Проблема целюліту впливає на цілих 90 відсотків жінок, незалежно від надмірної ваги. Однак не кожна фізична активність руйнує целюліт, тому важливо знати, як це зробити. Деякі спортивні вправи найкращим чином справляються з целюлітом.

3-uprazhneniya-protiv-cellyulita-na-nogax-bedrax-i-yagodicaxВажливо при цьому мати правильний спортивний інвентар, одяг і взуття. В іншому випадку, вправи будуть неефективними або ви можете поранитися.

 

Присідання

 

 

Такі фізичні навантаження добре зміцнює м’язи сідниць і стегон, тому вважається відмінним засобом від целюліту в цих місцях. Для того, щоб ноги більше працювали, під час присідань можна взяти в руки гантелі і піднімати їх над головою. Під час вправ, не забудьте тримати спину прямо. Хороший ритм — три або чотири сеанси в тиждень. Під час вправ робіть три підходи — кожна серія по тридцять присідань, а потім хвилина відпочинку.

 

Велотренажер або велосипед

 

Звичайна їзда на велосипеді в міських умовах не допоможе побороти целюліт. Гладкий асфальт мало активує роботу стегон і сідниць. Для того, щоб отримати хороше навантаження, ви повинні кататися на велосипеді в лісі протягом 30-40 хвилин в день. Також підходять піщані маршрути з численними проїздами. Те ж саме може бути досягнуто на велотренажері — присвячуйте тренуванням три рази на тиждень при дуже хорошому ритмі.

 

Фітнес

 

 

З метою підтримки фізичної активності два рази на тиждень необхідно ходити в тренажерний зал і працювати на тренажерах, щоб зміцнювати стегна. У перервах між фізичними вправами і відпочинком, ви можете бігати на біговій доріжці, робити розтяжку і так далі.

 

Випади

 

 

Випади, як і присідання, являють собою вправи, які змушують працювати нижню частину тіла. Коли ви згинаєте одну ногу і спрямовуєте її коліно до підлоги, інша нога повинна зробити великі зусилля для підтримки маси тіла. Такі вправи є більш ефективним, якщо ви не повністю торкаєтеся коліном до землі, а тільки тримайте його на кілька сантиметрів над нею. Отже, м’язи ноги працюють дуже старанно. У такому положенні бажано постаратися витримати близько п’яти секунд, а потім поміняти ногу. Робіть три підходи по тридцять разів, між ними відпочивайте хвилину.

 

Водна гімнастика

 

 

Головна перевага фізичних вправ в басейні полягає в тому, що вода збільшує інтенсивність навантажень на м’язи. Поки ви насолоджуєтеся прохолодною водою, особливо влітку, ви не відчуваєте, як важко працюють ваші м’язи. Вправи у воді — це дуже приємний спосіб позбутися від целюліту.