Вплив паління на шкіру й фігуру. Частина 1

Коли ви курите, щоб завжди бути привабливою і стрункою, то слід сказати, що цей факт – не правда. Найкраще, що ви можна зробити для своєї фігуру – кинути курити. Потрібно знати, що куріння сприяє зневодненню шкіри і, відповідно, віднімає у неї таку речовину, як кисень.

wpid-vlianie-kurenia-na-kozu-i-figuru-5Що з нами робить куріння?

 
Слід сказати, що куріння сприяє:

➠Швидкому старінню шкіри. Шкідливий вплив на шкіру сонця, а також погана екологія вже викликають передчасні процеси старіння шкіри. Якщо до цього списку додати нікотин, то процес прискорюється у декілька разів. Коли ви курите, у легенях з’являється колосальна кількість вільних радикалів, які і сприяють старінню шкіри. Крім усього іншого, якщо порівнювати двох людей одного віку, то та, що палить, буде виглядати значно старшою.

Коли ви не в змозі самостійно відвернутися від куріння, то можете скористатися засобами, що містять у своєму складі антиоксиданти, які вступлять в боротьбу з радикалами.

➠Зниження вмісту колагену. В димі сигарет, доведено вченими, міститься близько 4000 токсинів. Велика частина просто всмоктується в кров і саме з неї доноситься до шкіри. При курінні кровоносні судини звужуються в самих верхніх шкірних шарах. У результаті шкіра не може насичуватися киснем як треба, за рахунок чого рівень колагену падає.