Впертих дітей чекає успіх. Частина 2

Вони здатні швидко реагувати. Рішення упертими дітьми приймаються майже моментально: вони не витрачають час на роздуми, йдуть вперед, стають першими. У дитячі роки дії таких людей можуть бути дуже різкими, імпульсивними, необґрунтованими, але подорослішавши, вони зможуть розмежовувати ситуації та контролювати свою поведінку.

Girl frowning

Вони здатні знайти свій інтерес. Таким дітям рідко буває нудно, адже вони постійно знаходять цікаві саме для них заняття. Так, вони можуть не приділяти належної уваги навчанню, але вони можуть довго концентруватися тільки на обраних ними справах, в яких вони потім можуть досягти успіху.

Вони здатні досягати успіху. Непокора в дитинстві — одна з ознак успіху в дорослому житті. Останні наукові дослідження показали, що протест проти батьківських правил, їх авторитету — характеристика високого рівня IQ дитини, її можливого фінансового благополуччя в майбутньому. Сила відстоювати свою точку зору на переговорах допомагає досягати успіху.

Вони здатні не обманювати себе. Хитрощі не для впертих дітей. Вони завжди прямолінійні, готові визнати свої недоліки і оголосити про них оточуючим, яким доведеться тільки змиритися.

Вони здатні сумніватися. Непосидючі діти — це, насправді, маленькі нігілісти. Ставити все під сумнів, не вірити на слово — їхня прерогатива, тому вони багатьох виводять з себе. Проте вони здатні мислити не за шаблоном.

Вони здатні змінити світ. Зрозуміло, для багатьох батьків вперті діти — це кошмарний сон наяву. Діти неслухняні, некеровані, дикі та нестерпні. За них періодично доводиться червоніти і вибачатися перед оточуючими. Але історія вже давно підтвердила, що впертість досить часто супроводжується лідерськими якостями та геніальністю. Потрібно лише не втратити потенціал дитини і дозволити їй бути такою, якою вона є.