Впертих дітей чекає успіх. Частина 1

Дитина постійно потрапляє в різні халепи, відмовляється підкорятися загальновизнаним нормам і відрізняється нескоримим свавіллям. Чи завжди це погано? Так, така поведінка іноді дратує батьків і, часом, заважає іншим дорослим, але існує думка, що впертість — це ключ від дверей до успіху. 

20170322-Niños-malcriados-1Нижче представлено десять позитивних сторін, які так сильно турбують деяких батьків, які побоюються за долю своїх впертих дітей.

Вони здатні бути наполегливими. Хлопці, у яких така якість, як впертість розвинена слабше, часто змушені залишатися позаду — у них немає сил, щоб іти далі. У настирливих дітей все інакше: вони будуть ломитися вперед, незважаючи ні на що. Це дає їм шанс перемогти.

Вони здатні уникнути впливу. Комфортність — це підпорядкування думці групи, відсутність власної позиції. Упертюхам не знайоме подібне, навпаки, вони докладуть максимум зусиль, щоб група сама змінила свою думку на їх користь. Їм це вдається!

Вони здатні пережити невдачу. Вперті діти не здаються: вони падають, програють, але це не зупиняє їх — вони роблять повторні спроби. Поразки — це корисний досвід і зайвий привід, щоб зібратися і спробувати знову.

Вони здатні вчитися на своєму досвіді. Наполегливі діти обов’язково повинні самостійно створити власні межі. Тільки так вони отримають найбільш яскравий і потрібний у майбутньому досвід. Їх не зупинити словами дорослого: «Краще так не робити!». Вони перевірять це особисто. У кінцевому рахунку це додасть їм самостійності.