Воскова депіляція: основні переваги

Воскова депіляція являє собою один з видів сучасних косметологічних процедур, протягом якої небажане волосся видаляється за допомогою використання розплавленого воску. На сьогоднішній день воскова депіляція є найпростішим способом жінці відповідати нинішнім канонам краси, які передбачають наявність гладкої, шовковистої шкіри.

vse-dlya-depilyacii1 (1)Найбільш частіше за допомогою цієї методики видаляють волосяний покрив:

— обличчя;
— пахвових западин;
— зони бікіні;
— рук;
— ніг.

Крім того зонами тіла, на яких можна видаляти волосся воском, виступають і такі області, як груди живіт і спина.

Слід зазначити, що воскова депіляція обличчя сьогодні є найбільш ефективною методикою боротьби з небажаним волосяним покровом в цій області. Таку процедуру фахівці-косметологи проводять за допомогою виключно натуральних компонентів, що в результаті здійснює позитивний вплив в цілому на стан шкірного покриву.

Воскова депіляція пахв — це популярний спосіб на тривалий період часу видалити волосся в даній зоні. Така процедура вигідна з фінансової точки зору — коштує вона недорого, проводиться швидко, і результат має дуже тривалий.

Воскова депіляція ніг вважається простим і практичним метод видалення волосся, який дає можливість домогтися дуже ніжної і повністю гладкої шкіри. Цей вид депіляції користується величезною популярністю, тому що дає тривалий ефект, адже волосся видаляють разом з корінням.

Результат проведення такої процедури, як воскова депіляція рук, залежить, перш за все від індивідуальних особливостей жінки. Для проведення такого виду депіляції мінімальна довжина волосків повинна становити не менше 0,5 см для того, щоб віск добре схопився на волосках і вийшло їх видалити з корінням.

Воскова депиляция зоны бикини — це найбільш ефективний і доступний з усіх існуючих зараз способів позбавлення від небажаного волосяного покриву. Така процедура підходить практично будь-якій людині і дає досить тривалий ефект.

Переваги депіляції з використанням воску

Основними плюсами воскової депіляції в будь-якій області тіла є:

— доступність і простота використання воску;
— процедура проводиться швидко;
— в обробленій воском зоні протягом тривалого періоду ріст волосся відсутній;
— постійна травматизація цибулин з часом веде за собою ослаблення росту волосся, в результаті чого воно стає істотно тоншим, набагато м’якішим і значно світлішим.

Догляд після процедури

Протягом першої доби після проведення такого заходу, як воскова депіляція, фахівці не рекомендують терти шкіру в області видалення волосся, через те, що це може підвищити ступінь подразнення і збільшити період відновлення. Для цього оптимально ввечері приходити на дану процедуру, притому в білизні, яка виготовлена з натуральних матеріалів і має мінімум швів і деталей.

Довіртеся професіоналам

Необхідно знати, що процедуру такого плану можна проводити не всім — є певні протипоказання. Фахівці зможуть точно визначити можливість застосування воскової депіляції у кожного клієнта або запропонують вам альтернативні методики.